רוממה – בית קברות לקלעים..
קטש וגלבוע/גליל שספגו השפלה ברבע האחרון, החליטו לעלות בהרכב 'נשכני' עם שלושה גרדים: מקל, פארגו וסואן מתוך מטרה ללחוץ ולהתיש את הגרדים של חיפה שגם כך הגיעה בהרכב ישראלי חסר למשחק. כמו נגד ירושלים, כדיר ורנדל נכנסו היטב למשחק עם תנועה ללא כדור וסלים קלים בתוך הצבע.
כנראה שלמדו אצלנו לא להתעסק עם השופטים ויותר להתעסק בעצמנו, כי בחיפה זכו לספוג עבירה טכנית כבר בדקה החמישית. סואן שמאז שהסתפר נראה שחוזר לעצמו אמר תודה וקלע פעמיים. מנגד האגרסיביות של גלבוע סיבכה אותה בעבירות וחיפה עמדה על קו העונשין כבר בדקה השביעית. השתוללות של סואן ופארגו החזירו את הירוקים למשחק, ורובי השווה עם הצלצול. – שוויון 19 בסיום הרבע הראשון.
משחק הגבוהים של כדיר ורנדל נמשך ברבע השני שגם דוגי נכנס למשחק עם שלשה חשובה. עבירה שנייה של כדיר והשתוללות של פארגו, הכניסו את קאזין בשלב מוקדם למשחק והחזירו את מקל לעשות סדר. משחק הנדנדה נשאר על כנו כאשר לא נראה שליטה במומנטום מצד אחת משתי הקבוצות, כאשר גם העבירות המיותרות של שתי הקבוצות מנעו מהלכי כדורסל ראויים. מטווח שלשות של חיפה בראשות ריץ' ובנדה הוריד את הקבוצות לפסק זמן של גלבוע בפיגור 42:37. מקל וסואן בשלשה עשו שוויון תוך חצי דקה. בנדה ורובי הורידו את הירוקים למחצית ביתרון 45:48.
סואן המשיך את היכולת המשופרת שלו מהשבוע שעבר והשאיר אותנו במשחק למרות אי הסדר במשחק מצדם של מקל ופארגו שלא הצליחו להסתדר עם ג'ייסון ריץ'. רנדל המשיך במופע החסימות שלו, גלבוע שלטה בריב' התקפה, אבל לא מצאה את הטבעת, עד שסואן החזיר את היתרון מהקו. קוז'י יצר משחק נדנדה למרות השליטה של גלבוע מבחינה הגנתית . קטש לקח במהלך נבון פסק זמן כדי לעצור מומנטום ירוק קטן והכניס למשחק לראשונה את גוני והחזיר את פארגו שלא פתח את המחצית השנייה. כדיר שהתקרר על הספסל חזר גם הוא, אבל העונשין הפך להיות קו העונש עבור גלבוע שלמרות סחיטת העבירות לא קלעה היטב. קוז'י הוריד את הירוקים בסיום הרבע השלישי ביתרון 60:62, שיזרעאלי כמעט לא נוגע בטבעת בזריקות שלקח.  
רוממה שידוע כבית קברות לקלעים הפך לכזה לשתי הקבוצות אבל גלבוע שהתבססה בעיקר על הזריקה מבחוץ פשוט סבלה מכך שפארגו ניסה בכוח, דוגי לא פגע וגם השלשות של מקל וסואן היו די מקריות. מנגד בנדה וריץ' המשיכו להוביל את הירוקים עד ליתרון דו ספרתי. גם האחוזים מקו העונשין לא תרמו להורדת הפיגור. גלבוע הייתה עם שתי עבירות קבוצתיות בלבד עד הדקה האחרונה.  שריקה לצעדים של כדיר דקה לסיום המשחק, סגרה את סיפור המשחק וככה הלכה לה ההזדמנות לחזור למקום השני כאשר גם המקום השלישי אבד לו הערב.