אלופת המדינה כבר פתחה את העונה עם שני משחקים במוקדמות היורוליג, עמית גל מודאג מתסמונת העונה שאחרי , תסמונת שזכורה לו היטב אחרי האליפות של גליל עליון ב 92/92 אבל בקבוצה מקווים שהעונה שאחרי תהיה לא פחות טובה מהעונה הקודמת.

חיים אוחיון :" אנחנו אחרי שנה של הצלחות גם ספורטיביות וגם השפעה על הקהילה. השנה הזאת זימנה לנואפשרות לשחק במפעלים אירופיים ואנחנו בהחלט ננצל זאת. אנחנו הולכים למפעל האירופיהשני בחשיבותו ואנחנו רוצים להצליח בו, שמנו לעצמנו מטרה להצליח בכל הפרמרטרים. אנחנו עדיין הקבוצה היחידה בארץ שמייצגת אתה התיישבות הקיבוצית. בסה"כ גם השנה אנחנו ממשיכים באותה דרך ארוכה שלהביא שחקנים צעירים ועם אופי שמייצג את האיזור שלנו. אנחנו חממה לשחקנים ומאמנים צעירים. המינוי של ליאור הוא עם הרבה כוונות. ההליכה איתו ועם ברק היא ארוכת טווח. אנחנו הולכיםלתמוך בהם באש ובמים כמו תמיד ואנחנו נצליח גם השנה."


 
עמית גל: " מה שקורה בגלבוע זה כמו רץ מרתון ועם כל הכבוד לגליל זה שמים וארץ. הבאנו חמישהזרים שכל אחד ואחד מהם נבחר בקפידה. לא יכולנו לחלום להביא שחקנים ברמה שלמקלינטון, ווילקרסון, גרין,קרטר וליונס. נורא חשוב שנגיע לפיינל פור וסופסוף הגיע הזמן שנראה טוב גם באירופה. לגבי הצוות המקצועי אני חושב שהבחירה היתה ברורה. אנייודע  שקטש מאוד כעס עלינו שלקחנו את ליאור ליובין אבל אני מאוד מאמין בבחירה בו כמאמן ראשי ובציוות שלו עם ברק".
 
ליאור ליובין: " בשבילי גם אם זאת לא הייתה אלופת המדינה זאת זכות לאמן את הגלבוע. גם כי זה מועדון מפואר ואני מאוד מחובר לאני מאמין של המערכת. התמיכה שנותנים פה היא אדירה וגם שקט לעבוד. הנקודה היא מבחינתי לאמן את הגליל ולא רק להיכנס לנעליים של עודד כי זאת קבוצה עם המון מסורת. יש לנו פה 12 ספורטאים וכמו ששחקנים נענו לאתגר בורשאץ' אז אני בטוח שכך הם יענו לשאר האתגרים. תמיד מרגש לשחק באירופה ונבנה סגל מספיק רחב כדי להתמודד עם שני משחקים בשבוע" .
 


אבישי גורדון: " אני מאוד נרגש, יש לנו באמת חבורה מדהימה פה אני מאוד שמח שעידו חזר הביתה ומחכהבקוצר רוח לחזרתו של גוני. השאיפה היא כמובן כמה שיותר גבוה. פיינל פור וזכייה בגביע. ולהתקדם באירופה. אני מקווה שב-16 לנובמבר האולם יהיה גמור וזה הזמן לקרוא לכלתושבי הגלבוע לתמוך בנו כי בעונה שעברה זה נתן לנו המון ואני מקווה לראות פה אולם מלא".