דף הבית >> מחלקת הנוער

 

 

 מועדון כדורסל גלבוע/מעיינות הינו מועדון כדורסל של מ.א. גלבוע ומ.א. עמק המעיינות.שני המועדנים אוחדו בשנת 2009 בחודש אפריל.המועדון נמנה בין 4 המועדונים הגדולים בצפון (ביחד עם עמק יזרעאל,גליל עליון ומכבי חיפה) .המועדון מונה כיום קרוב ל -800  ילדים מכתות א עד כתות י"ב ,ופועל במסגרות של 25 גושי חוגי כדורסל ו ב- 28 קבוצות תחרותיות.לרשות המועדון 10 אולמות כדורסל,4 מהם ממוזגים,הנהלה ,מנהל מקצועי,מנהל המועדון,פיזתורפיסט,סקאוט,מאמני מצויונות,ומאמן יכולת גופנית.

 
 מטרת מועדון כדורסל גלבוע/מעיינות היא להקנות בראש ובראשונה מסגרת מקצועית,חינוכית, נעימה ותומכת, שמטרתה העיקרית היא חממה לגידולכדורסלנים צעירים ומוכשרים שבסופה תכשיר את דור העתיד של כדורסלני גלבוע/מעיינות.
 
המועדון יחתור לקידום  שיתוף הפעולה בין הילדים, יפעל לפתח יכולות של סבלנות ומשמעת מצד אחד ויצירתיות מההיבט הנוסף. המועדון יקנה לילדים הרגשה של זהות ומטרה משותפת גם ברמת הקבוצה וגם ברמת האזור.
מועדון כדורסל גלבוע/מעיינות  מכוון הכי גבוה שאפשר מנקודת ההנחה שעלינו לתת את כל הכלים האפשריים לכל שחקן מגדול ועד קטן על מנת שקידומו ואהבתו למשחק יבואו לידי ביטוי ושרק בהם הוא התרכז.
28 קבוצות,קרוב ל-20 מאמנים מהטובים ביותר שיש בצפון ,כולם מוסמכים ע"פ חוק הספורט,צוות מקצועי עם הרבה מאוד ניסיון שכולל מאמן יכולת גופנית,מאמן טכניקה ויסודות,מנהלים מקצועיים,וצוות ניהול ארגוני שידאג לכל הפרטים שעושים מועדון למועדון מוביל,מתקנים ראויים ומעל הכול אהבה גדולה לעמק המעיינות וגלבוע ואהבה למשחק כדורסל,יכולים להוביל את עמק המעיינות/גלבוע תוך מספר קטן של שנים למועדון מוביל בכדורסל בקנה מידה ארצי !
מועדון כדורסל גלבוע/מעיינות יחרות על דגלו את אות האהבה לארגון שאנשים בו פועלים מתוך תחושת אחריות ואמינות, ושאיפה לארגון חסון,פורץ דרך ומגביה עוף