דיווחו של יאיר קלס
משחק מוזר היה הערב בגן-נר. גלבוע/גליל פתחה את המשחק עם 4-30 מדהים, ר"ג התאוששה וחזרה למשחק כאשר גלבוע/גליל נעלמה פתאום. בסיום אלישי כדיר ובריאן רנדל שקלעו יחד 48 נק' הובילו את גלבוע/גליל לנצחון ששומר על מקומם השני בטבלה.
גליל/גלבוע פתחה בצורה רצחנית את המשחק והדהימה את רמת גן עם 18:0 עצום לאחר שש דקות בלבד. ג'רמיין פארגו שנעלם לאחרונה, איפס את הידית וצלף שלוש שלשות כשהוא מקבל סיוע מאלישי כדיר שנמצא בעליה מתמדת, והמארחים סיימו את הרבע הראשון ביתרון מפחיד של 30:8. רמת גן חטפה צעקות וחניכיו של דני גוט הבינו שהם חייבים להלחם קצת יותר. הרכש החדש כריס ווטסון, הוביל את המהפכה ברבע השני כאשר חסם את הצבע, קלע בהתקפה ונהנה מיום טוב של שותפו לקבוצה טאג' מקאלו. גליל/גלבוע נרדמה וההפרש הלך וצנח לו. רמת גן ניצחה 30:14 את הרבע השני וירדה למחצית בפיגור מינימלי 44:38.

 

צילום: חגי אהרון

אלישי כדיר המצטיין במשחק, קלע 6 נק' רצופות  כדי לתת לגליל/גלבוע מרחק בטיחות מרמת גן. כריס ווטסון וג'ון שארפר בהופעות בכורה טובה, עוד ניסו לעשות משהו כאשר צימקו ל-2 בלבד כ-5 דקות לסיום. דקות טובות של גל מקל ובריאן רנדל גמרו את סיפור ההתמודדות. בסיום 87:77 קשה ומוזר לגליל/גלבוע.