"אלטשולר שחם" גלבוע/גליל 87 – מכבי "אופיצי" ראשון לציון 83
צילומים: חגי אהרון
שיתוף הפעולה בין רנדל לכדיר העלה את גלבוע/גליל ליתרון מוקדם של 4-9. שלשה של פארגו קבעה 6-14 לגלבוע/גליל. איתי לב צבר שלוש עבירות מהירות בנסיון לעצור את כדיר אבל נשאר במגרש, שחקני ראשון נראו כאילו השעה מוקדמת עבורם ולא פגעו מהשדה. גלבוע/גליל עלתה ליתרון 10-22. שלשה של אורלנד החזירה את הצבע ללחיים הראשוניות אבל זה היה לשניות מועטות בלבד כי דוואל ענה בשלשה משלו. הגארדים של גליל החלו להשתלט על המשחק והצמד פארגו את מקל העלו אותה ליתרון 13-30. אובאנון סגר את הרבע עם שלשה משלו 16-30 לגלבוע/גליל.
 
גלבוע/גליל לא פתחה טוב את הרבע השני ראשון הצליחה להתקרב עד 26-34. סוואן קיבל עבירה טכנית, רביעית שלו במשחק, וראשון לציון התקרבה עד 29-34 בראשות מאיר טפירו. שלשה של פארגו עצרה את הקאמבק הראשוני אבל רק דחתה אותו בקצת. איגור נסטרנקו הצעיר עלה לדקות נדירות וקלע 2 נק' מאסיסט של טפירו.33-37 בלבד לגלבוע/גליל. נסטרנקו בדקות נהדרות לקח שלושה רב' התקפה וקלע עוד שתי נקודות שהשוו את התוצאה. 37-37. שלשה של יבזורי סגרה את המחצית 37-40 לגלבוע/גליל.
 
ראשון עלתה ליתרון בפתיחת הרבע השלישי אחרי סלים של מגי ואובאנון. רנדל מיד החזיר את היתרון לגלבוע/גליל עם סל ועבירה. רנדל מסר נהדר בהתקפה הבאה לדאנק של כדיר. ראשון שוב פספסה כמה הזדמנויות להשוות והיתרון של גלבוע/גליל נשמר בדקות הבאות. מרכוס קאזין הראה קצת דומיננטיות וקלע 4 נק', פארגו עשה גג גדול לטפירו בצד אחד וקלע שלשה בצד השני 48-54 לגלבוע/גליל ששלח את אפי לבקש פסק זמן. המומנטום של גלבוע/גליל לא נעצר, פארגו חזר לימים הגדולים של תחילת העונה והטבעה גדולה מאסיסט נהדר של מקל קבעה 50-57 לגלבוע/גליל, עד סוף הרבע בן שימול ומגי הצליחו לצמק ל 55-59 לגלבוע/גליל.
 
שתי שלשות של יבזורי בפתיחת הרבע הרביעי העלו את גליל ליתרון 60-67. מקל בשלשה גדולה על הפנים של גריזארד קבע 62-70 עם חמש דקות וחצי לשחק. היתרון של גלבוע/גליל נשמר גם בשתי הדקות הבאות. מקל חטף מצוין לאובאנון אבל יבזורי איבד את הכדור. מגי צימק לחמש עם אחת משתיים מהקו, בריאן רנדל באתלטיות מדהימה תיקן החטאה של מקל, מגי שוב קלע אחת משתיים. מקל איבד ולראשון איתה הזדמנות חשובה להתקרב לגלבוע/גליל אבל בן שימול החטיא זריקה רעה משלוש, רנדל העניש וקבע 70-78 עם פחות משתי דקות על השעון.

 
 
גריזארד הוריד ל-6, פארגו מצא נהדר את רנדל לעוד סל קל. טפירו המתוסכל עשה עבירה בלתי ספורטיבית על פארגו וגלבוע/גליל סגרה את המשחק ועלתה ליתרון 72-83 עם 50 שניות על השעון. עד לסיום ראשון הורידו מעט את ההפרש עם שלשות של אורלנד ואובאנון, 83-87 לגלבוע/גליל בסיום.