סוף סוף אפשר קצת לחייך. אמנם עדיין אפשר לצפות ליותר, ובכל זאת ניצחון חשוב ומורלי שיעזור מאד להמשך הדרך, רגע לפני סיום הסיבוב השני ותחילתו של הסיבוב השלישי שהוא המשמעותי ביותר.
כבר כתבתי בשבועות הקודמים שתהליך ההתחברות הוא החשוב ביותר. אני שמח לראות שצדקתי ושהצוות המקצועי מאמין יותר בישראלים ומעניש את הזרים ברגע שהם לא משחקים קבוצתי.
 
ג.ג הפקות..
אני חושב שעניין שילובו של גוני הוא עניין של סבלנות. גוני מוכיח שלא שכח לשחק כדורסל. הוא רעב תמיד, תמיד עם המון אנרגיות ורוצה יותר מכולם, ולפעמים קצת יותר מדי, אבל עדיין הנוכחות שלו על המגרש היא חשובה מאד, בטח לצידו של מקל, ואני באופן אישי מעדיף שהכדור יהיה אצלו בידיים מאשר אצל מק-ג'ק ובמיוחד מאשר אצל רודני גרין.
אחרי ששמו את הבעיות בצד התפנו השחקנים להחזיר לקבוצה ובעיקר לקהל. על דוגי לא ארחיב מילים – הביטחון שהוא מקבל מליאור מוכיח את עצמו, ושזה נכנס זה בדרך כלל טוב. גם עידו נתן משחק גדול – הן בהגנה והן בהתקפה. מאד חשוב לציין את קרטר השקט והיעיל, לא מתעסק בשטויות ובא לעבוד ולא רק לעבודה בניגוד לווילקירסון וגרין שנמצאים בתקופה נוראית. אגב גרין – אפילו בספסל הודו שהאיש לא מכיר את המושג 'מסירה' בלקסיקון שלו..
 
בא לשכונה בחור חדש
במסיבת העיתונאים הודה ליובין בקיומו של החיזוק שהתברר כהחתמתו של קורטני פלס, עמדה 3 (24, 1.94) שהגיע מקראבנוס הקפריסאית. אני מקווה שבמהלך שלושת המשחקים שנשארו עד לתום הסיבוב, יתנו לו את הזמן והשקט כדי ללמוד ולהתחבר לקבוצה. חיזוק זה דבר טוב, במידה וזה לא בא על חשבון מי שכבר נמצא פה..
כן ירבו
אחרי חצי שנה שחיכינו וביקשנו, הקבוצה סוף סוף מצאה לעצמה זמן לפעילות למען הקהילה. זה התחיל בפעילות בבית ספר 'עמק חרוד' בתחרות בין התיכוניסטים לדוגי ומק-ג'ק, ונמשך בפעילות החשובה מכל, השתתפות בצעדה ומפגן תמיכה למען החזרת החייל החטוף גלעד שליט. כן ירבו פעילויות כאלו ואני מקווה שיימשכו עד לתום העונה.
 
לגעת ביהלום
ביום ראשון מבקרים שוב ב'קופסל' הזכור לרעה משנה שעברה. אולם קטן ומעצבן, בו לא ניצחנו עדיין במסגרת הבוגרים. קבוצת הנוער חזרה משם השבוע עם ניצחון משמעותי, נקווה שהפעם הבחורים לא רק יראו את 'היהלום' מקרוב, אלא גם יגעו בו..
סוף שבוע נעים..

 

כתבות נוספות:

  • התחברות