קשה מאד לכתוב טור השבוע. גם הפסד צורב לגלבוע/גליל, גם אני חטפתי בראש בנשים ובכלל למרות הפריחה שמתחילה עכשיו עם 'ראש השנה' לאילנות, זה נראה יותר כמו אווירה של חג אחר..
התחברות
מהסתכלות על משחקי הקבוצה ועל המרקם במהלך המשחק, נראה כי הדבר שהכי חסר השנה לגלבוע/גליל זה החיבור והשיפור במרקם הקבוצתי. יש המון רגעים במשחקים שנראה כאילו הזרים שמכנים את עצמם brothers, לא 'סופרים' את הזרים. כבר כתבתי בעבר על כך שווילקירסון מרגיש ונותן תחושה של 'מורם מהעם', רודני גרין לא מכיר את מושג המסירה לחבר, ומק-ג'ק מאד רוצה אך לפעמים מרוב רצון, הוא עושה דברים שהוא לא צריך לעשות. דווקא וורן קרטר הוא שחקן של ביטחון שאם יש לו את זה, הוא מרגיש שהוא יכול לעשות יותר ממה שהוא צריך או מסוגל.
אין ספק שאי התחברותם של הזרים משפיע מאד על יכולתם של הישראלים ובמיוחד הוותיקים שבהם. מספיק לראות את הפרצופים של עידו ואבישי בשביל להבין שהם אינם שבעי רצון ממה שעובר על הקבוצה, ולאו דווקא ממהלך כזה או אחר.
לא נחזור על מה שכתבנו, אבל בהחלט אפשר להגיד שהקבוצה צריכה פעילות גיבושית והתחברותית שתחזיר אותה למה שהייתה הקבוצה בשנתיים האחרונות, ותדגיש את המשמעות שקבוצה היא שכולם ביחד, גם בימים טובים וגם בימים רעים.
משחק על 4 נקודות
המשחק מול חולון הופך בעל כורחו למשחק בעל חשיבות עצומה לשתי הקבוצות. שום תירוץ לא יעזור לגלבוע/גליל אם תרשום הפסד שלישי בבית מול קבוצה פחות טובה ממנה, כאשר גם יחסי הכוחות אמורים להעניק לאלופה ניצחון לאחר שני הפסדים. מצד שני, אי אפשר לזלזל בקבוצה שהחזיקה את הצהבת במשחק צמוד 3 רבעים, ובמיוחד בקהל שלה שמרעיש עולמות בכל אולם בליגה, ולא בדיוק סופר את מה ומי שניצב מולו.
ברכות לחוג האוהדים
ולסיום, הרשו לי לברך את חוג האוהדים שלנו בראשות בארי נחשון ושחר קלדרון על חנוכת אתר האוהדים שלהם שיעדכן על כל פעילות חוג האוהדים שרק הולך ומתרחב. שאפו חברים ובהצלחה בהמשך..
שיהיה סוף שבוע נעים ותזכרו – לכל שבת יש מוצאי שבת..


כתבות נוספות: