מתנצל בפני האוהדים והקוראים על כך שלא כתבתי מזה שבועיים, וכן על היעדרותי הלא צפוייה מהמשחק האחרון נגד הירוקים מהכרמל. מקווה שבשנה הבאה כבר לא יהיו היעדרויות כאלו..
רק בישראל – אין פגרה לזרים
אז אני לא הספקתי לסכם את הסיבוב הראשון שבינתיים כבר נפתח לו סיבוב שני. רק בישראל כמו שאומרים.. מעניין מה חושבים עלינו הליגות באירופה על זה שלשחקנים הזרים נאלצים לעשות את חג המולד כאן בארץ, ולנסוע לחופשה בארצם רק לאחר ראש השנה הנוצרי.
גלבוע/גליל סיימה את הסיבוב הראשון בקול ענות חלושה. לצד ניצחונות משכנעים על נתניה ובני השרון הגיעו הפסדים מאכזבים מאד בבית לראשון לציון ולאשדוד, הפסדים שיילקחו בחשבון במהלך העונה בדרך לדירוג הסופי לפני הסיבוב השלישי.
אני שמח שהצוות המקצועי הפנים את היכולת החלשה של רוב הזרים ובעיקר את חוסר האכפתיות בהפסדים לאשדוד ובתבוסה למכבי ת"א. שחקן חיזוק שאינו נותן תפוקה ומבזבז כסף ציבורי מקומו לא איתנו. נמאס להגיד למאמנים ולהנהלה מה לעשות, אבל לאוהדים ניתנה זכות מחאה בהיותם קהל נאמן שמשלם את כספו שחלקו מממן את משכורות השחקנים, וזה קהל שרוצה לראות כחול-לבן על המגרש וכמה שיותר..
יוצאים לדרך חדשה?
הניצחון על חיפה בסיבוב הראשון סימן יציאה לדרך חדשה של הקבוצה שהסתיימה בהפסד לראשון. אני מקווה שהפעם הניצחון הביתי על חיפה בו הצטיינו בעיקר הישראלים כמו גל מקל, ודוגי (רבע אחרון) יחד עם וורן קרטר שמשום מה 'נעלם' בשבועות האחרונים ייתן איזשהי דחיפה לקבוצה וייצר מומנטום חיובי להמשך הדרך עם ניצחונות על אשקלון, והפועל ירושלים הפצועה.
עצוב היה לראות מבעד למסך הטלוויזיה את אלישי כדיר 'שחקן העונה שעברה' שנראה כמו יתר שחקני קבוצתו כמו הצל של עצמו. חבל שאלישי ביזבז חצי סיבוב בייבוש על הספסל הצהוב ובחר דווקא ללכת לקבוצה בלי הנהגה ושם במקום לחזור אלינו..
יש עתיד
אני יותר משמח לראות בניצחונות שלנו שהצוות המקצועי נותן מספר פירורי דקות לזיו בן צבי ויותר שימח אותי גם לראותו סוף סוף נרשם בטבלת קלעי ליגת העל. אני גם מאמין כמו כולם שאלו לא יהיו הנקודות האחרונות שלו..
שאפו לעוז בלייזר שממשיך להוכיח כי עבודה קשה היא ערובה להצלחה עם זימון לסגל המורחב של נבחרת העתודה. גם אם לא יהיה על המטוס באליפות אירופה עוז הוכיח ומוכיח כי הוא בדרך הנכונה להיות אחד משני שחקני העתיד של המועדון בשנים הבאות.
לקראת הנסיעה דרומה
מקווה רק לצאת באשקלון בשלום, בלי פציעות ועם הנקודות. משחק בעל חשיבות עליונה וגם מפגש פיקנטי עם גור פורת שבינתיים עושה חיל ועם ידיד ותיק – אקינה איבקווה הניגרי שרק בשביל סיפור העזיבה שלו לפני כמה שנים צריך לרשום טור בנפרד..
שיהיה לכם המשך שבוע נעים ..


כתבות נוספות:

  • נגמרו הניסים