עודד קטש מאושר, גיא גודס מברך, פארגו רוצה עוד נצחון אחד, התגובות אחרי חצי הגמר הראשון (צילום: עודד קרני)
 
גל מקל: "הייתה הגנה אגרסיבית, צריך להביא את אותה הרמה שהם מביאים ואני שמח שעשינו את זה. לא נכנסתי טוב לקצב ומכה בכתף הוציאה אותי מפוקוס בחצי השני חזרתי לעצמי. מי שבא ברוך הבא לגמר לא איכפת לי מי".

 
גיא גודס: "שלטנו בחצי הראשון עמדנו בקצב של גליל במקום לרדת ביתרון של 9 לא עשינו עבירה כמו שצריך וקיבלנו שלשה עם הבאזר. ברבע 3 גליל נכנסו לקצב ועשו ריצה של 11/4, גם מבחינת אחוזי קליעה לא נכנסו לנו שלשות, החטאנו המון עונשין. זה מאכזב וחבל שנתנו לגליל להיכנס לקצב אולי באנו נינוחים יותר מידי ומגיע להם קרדיט. במהלך העונה הייתה לנו עליות וירידות אבל זה קורה לכל קבוצה. יש מחיר להשתתפות באירופה ונוצר עומס. גליל היא קבוצה מצוינת ואני מברך את עודד שהגיע לגמר. אני מחכה לתור שלי להגיע לגמר ואני מאחל לו הצלחה.
 
עודד קטש: "אני יודע שפעמיים הייתי קרוב אבל זה גמר ראשון שלי בתור מאמן. פעם היינו רחוקים 30 שניות מנצחון. ברור ששחקנים צעירים מגיעים למעמד כזה זה כיף לראות אותם מתרגשים. בחצי הראשון ההתרגשות השתלטה ויצאנו מהקצב שלנו. בחצי השני הגנתית אני חושב שנצחנו את המשחק. הרבה שחקנים נשארו משנה שנייה והם יותר מחוברים ואנחנו קבוצה יותר מסוכנת משנה שעברה. ובעיקר באנו עם תחושה שמגיע לנו להיות בגמר. ירושלים לחצו והלכו לקו גם מול ראשון הם הראו שהם לחצו אבל היינו מוכנים. השחקנים מגיבים אחרת שלוחצים אותם. קודם כל נהנה מהמשחק הבא ונראה מי תהיה היריבה שלנו. אני מזוהה עם גליל כבר הרבה שנים ומעורב כבר 6 שנים איתם ואין מאושר וגאה ממני ואני לא יכול להסביר כמה זה משמח לראות את השחקנים עושים את הדרך של ההסתגלות והשנה אתה רואה אותם נהנים מהפירות".
ג'רמי פארגו: "מרגיש טוב אבל יש לנו עדיין עוד משחק לנצח ביום חמישי. באנו ושיחקנו קשוח. ירושלים היא קבוצה אגרסיבית, היא אוהבת לקחת ריבאונדים ומסתובבת סביב הסל והגבלנו אותם כמה שיכלנו במחצית השנייה".

 
אייזיה סוואן: "שנה שעברה הפסדנו ב-2 נקודות ואנחנו יודעים שהשנה אנחנו יכולים לעשות את זה. גליל היא קבוצה מיוחדת. אף אחד פה לא משחק בשביל עצמו או משחק לבד אנחנו כולנו משחקים ביחד".
ליאור ליובין: "אני חושב שבהתחלה עשינו התאמות טובות בחצי השני הריבאונדים שלהם הרגו אותנו. בחצי השני הסתדרו עם זה יותר טוב, השתחררנו טיפה. השבועיים שלא שיחקנו קצת האט אותנו. אבל שיחקנו את הכדורסל שלנו"
אבישי גורדון: "גם שהיינו למטה כל הזמן האמנתי. אמרתי לשחקנים בחדר ההלבשה שיש לנו 20 דקות לתת הכל. לא תאמינו אבל אנחנו קבוצה טובה, עלינו בטירוף בחצי השני ועם הרבה אמונה עשינו את זה, כל הכבוד לשחקנים ולמאמנים. דגן יבזורי היה מצויין וכשהכדורים שלו נכנסים אנחנו חזק במשחק. אני יכול להיות רגוע, יש לי יורש שכבר נכנס לנעליים והגדיל אותן בכמה מידות. כל מה שנותר לנו זה לעשות ביום חמישי את אותם הדברים שעשינו כל העונה, לתת אקסטרה וקצת יותר מ-100%."

 

גוני יזרעאלי: ההרגשה טובה, אני רגוע כי כבר הייתי בגמר פעם אחת. לא צריך לשמוח יותר מדי, אנחנו צריכים להירגע כדי להגיע מוכנים. אסור שתהיה הרגשה שכבר עשינו את מה שצריך. נשאר לנו עוד משחק אחד לנצח."