חג שמח לכם. לא יודע מה איתכם, אבל אני נהניתי ממשחק בצהריי היום. היה נחמד לראות הורים וילדים מגיעים, חלק גם מחופשים ומתחברים גם לאווירת החג וגם לאווירת הכדורסל. גם אני למרות גילי נדבקתי והגעתי מחופש. חשוב לייצר המשכיות בנושא, וגם חשוב שהמנהלת תחבר את הקבוצות ואת כל השחקנים, ישראלים וזרים למורשת היהודית. ואי אפשר בלי עקיצה קטנה – חבל שבמנהלת לא ידעו לתדרך את ההולך על קביים ואת הליצנית שמופיעים בתוך המגרש ולא מחוצה לו. לפחות יעל דואני שוב דפקה נוכחות..
כדור הרגעה לקטש החולה
עודד קטש הגיע חולה למשחק. כנראה תחלופת מזג האוויר שהשפיעה על רבים מאיתנו רגע לפני שהחורף עוזב אותנו סופית. מבחינת פתיחת המשחק זה נראה כמו כדור הרגעה בשבילו שהבחורים נכנסו היטב למשחק וניצלו את האיחור של ראשון וששחקניה לא היו מספיק מאופסים בדרך למשחק קבוצתי ויתרון דו ספרתי כבר בהתחלה.
כדורסל משחקים 40 דקות
אבל כמו שנוכחנו לדעת בשלושת המשחקים האחרונים, חשוב לסיים חזק ולא רק לפתוח חזק כמו המשפט שאני אוהב להגיד – תקוף ראשון ותקוף חזק, שבמקרה הזה לא תמיד מצדיק את עצמו. הראשונים חזרו למשחק, ולמי ששכח טפירו משתבח עם השנים, אובאנון סקורר אדיר, ומגי חפר בצבע ונהנה מחסדי השופטים שגם הם 'התחפשו' למשהו לא ברור ונתנו לראשונים יותר מדי לשחק אגרסיבי וברוטאלי, עד שזה נמאס לא רק לפארגו, אלא גם למאמנים שלנו ולהנהלה. יש גבול כמה שופטים יכולים לגנוב את ההצגה לא?
שובו של הפארגו
זה היה צריך לקרות מתישהו, ואתמול זה הגיע. גם לכולם נמאס מהביקורת ובטח שלשחקן צעיר שמרגיש שהוא סוחב רבות על כתפיו. ג'רמי פארגו בא אתמול לא רק לנצח את המשחק, הוא גם בא לחיות את המשחק ובעיקר בגלל זה הוא חזר קצת לעצמו – התקפית והגנתית..
לקראת מכבי
שבוע הבא אנחנו בהיכל nokia המאוס נגד הצהבת. הפעם אני לא מתכוון להתנצל לטובת אוהדי הכורסא של מכבי שנמצאים כאן בעמק, ובמיוחד במושב מסוים..  זה לא חוכמה להיות הכי גדולים וחזקים בליגה הבינונית שלנו שכל קבוצה מהמקום השני עד השמיני יכולה לנצח כל קבוצה. אבל דבר אחד בטוח – מהמדינה של הקבוצה, הפכתם להיות קבוצה לא מעניינת. נקווה שהמשחק בשבוע הבא כן יהיה מעניין. הראש של מכבי ביורוליג ובליגה היא משתעממת. זה בהחלט הזמן המתאים לעשות עקיצה..
חג שמח וניפגש ב-nokia   
חגי פלק