מחזור 12 עירוני אשקלון – גלבוע/גליל 68:84
גלבוע/גליל הגיעה שמחה ומעודדת לאחר ארבעה ניצחונות רצופים, לעומת אשקלון המאכזבת שרשמה ערב המחזור חמישה הפסדים רצופים. בגלבוע חזר דגן יבזורי לסגל, אך מי שנעדר הוא המנכ"ל עמית גל שנשאר בבית עקב מחלה.
סניד פתח עם 3 רצופות, לפני שגלבוע עלתה על הלוח. סניד המשיך להוביל את הדרומיים בהתקפה והכניס למשחק גם את סיילס. השניים הוליכו את אשקלון ליתרון מבטיח – 4:12 (5). פארגו ומקל התעוררו בהגנה, והורידו תוך דקה ל- 3 (12:15). קורי קאר שהוחלף לא נרגע, וספג מהספסל עבירה טכנית. גלבוע אמרה תודה ומקל השלים מהקו את הפרס.  מורן רוט בחטיפה הספיק עם הבאזר לסיים את הרבע ביתרון 17:22, כאשר סניד עם 9 אישיות מוכיח שהוא בא לדפוק כרטיס ולקחת מצלמה..
סניד וסיילס המשיכו לשלוט בצבע בהתקפת אשקלון, כאשר דוואל וקוזין שנכנס היטב למשחק השאירו את גלבוע בפיגור זעיר. קטש המשיך ברכבת החילופים במטרה שכל הזמן יהיה הרכב רענן על המגרש אבל לא הצליח למצוא פתרון בהגנה לסניד. מנגד גלבוע שלטה בכדורים החוזרים למרות יום רע מאד מבחוץ. גם פסק זמן של קטש לא עזר לאורחים, שבקסטר בשלשה העלה את אשקלון ליתרון -29:38, אבל כדיר שהתעורר לקראת סיום המחצית ענה מהעבר השני. דוואל חתם את המחצית מקו העונשין – 32:38 לאשקלון. גלבוע סיימה את המחצית בלי שלשה אחת לרפואה, כאשר זרקה 11 פעם!
קאר פתח את המחצית השנייה בשלשה. אשקלון המשיכה ללכת גם פנימה על סניד, אבל שכחה לרדת להגנה ופארגו ודוואל המשיכו להעניש ולנסות לשמור על פער סביר. גם כדיר למרות יום חלש מקו העונשין, הצליח לעשות נקודות במשחק טוב עם הגב לסל. סניד העלה לראשונה את אשקלון לדו-ספרתי (38:50, 15), אבל דוואל בשלשה הראשונה של גלבוע הוריד שוב. קטש כבר לא בזבז את פסק הזמן הטלוויזיה ולקח פסק זמן נוסף כדי להחדיר אנרגיות. מקל הוחלף ביזרעאלי שניסה להכניס את חבריו למשחק, אבל האגרסיביות של אשקלון המשיכה לשחק תפקיד והמארחים המשיכו לשמור על יתרון דו-ספרתי, למרות שסבלו מפיגור בריבאונד, בעיקר בגלל היום הגדול של מלך הצבע עומר סניד. בקסטר חתם את הרבע ואת המומנטום האדיר של אשקלון – 48:63.
בקסטר המשיך עם המטווח עם פתיחת הרבע האחרון כאשר מנגד פארגו לא מצא את הטבעת. פארגו מצא את רנדל להאלי-הופ, כאשר באשקלון ניסו להתעסק עם השופטים על עבירה ללא כדור על קאר, אבל בקסטר המשיך לצלוף ללא הכרה והוסיף הטבעה לקינוח מאסיסט גדול של סניד בדרך ל-20 הפרש (54:76, 35). בזמן שנשאר עשתה גלבוע רק ניסיונות למזער את התבוסה..