חזרנו בכוחות מחודשים אחרי חופשת פסח. גם הקבוצה חזרה לעצמה לאחר האכזבה בעיר היהלומים. זה התחיל כבר במשחק אימון מול יריבה 'נוחה' כחולון במשחק שמטרתו הייתה להחזיר לשחקנים את הביטחון בעצמם וביכולתם וגם לחדד דברים לקראת מבחני המגן והבגרות העומדים בדרכה של הקבוצה לקראת הישורת האחרונה.
ג'רמי חזר הביתה..
השינוי הגדול אולי, מגיע מכיוונו של ג'רמי פארגו. במהלך חופשת הפסח ג'רמי קפץ לגיחה קצרה הביתה לסדר את ענייניו האישיים. כנראה שהחזרה הייתה מאולצת ואפילו גם תרמה לשיפור מצב רוחו של השחקן. במקום לראות שחקן שקט, מתוח ומופנם, חזרנו לראות את ג'רמי הישן והטוב, מקפץ ומחייך כמו בתחילת העונה, ויותר חשוב – לא מושך את המשחק לכיוונו אלא חי את המשחק דרך המשחק הקבוצתי, וגם יודע להפעיל את החברים כאשר הכדור בידיים שלו. החלטה חשובה מאד של המערכת שתחזיר את בעל הבית בכושר טוב לקראת הפלייאוף.
אצל מי המפתחות?
במשחקים האחרונים קטש לקח החלטה לשתף כמה שיותר שחקנים כדי להחזיר להם את הביטחון ועשה  רכבת חילופים כבר בתחילת המשחק למרות ההפרש הגבוה שמצטמצם. השאלה שנשאלת אצל כולנו – אצל מי בעצם המפתחות? דווקא במשחק האחרון המשחק הקבוצתי זרם כאשר ג'רמי, אייזיה ואבישי ביכולת המנהיגות שלו ובעיקר ההגנה היו על המגרש. דקות טובות היו גם שגוני ודוגי היו על המגרש, וגם גל התרכז יותר בתפקידו כרכז. חשוב לדעת למי נותנים כרגע את המפתחות לבעלות על המגרש, ומי שומר על התחמושת..
מסתכלים למקום השני
קשה שלא להתעלם מהקרב על המקום השני. לנו נשארו שני משחקים 'קלים על הנייר' – ר"ג בחוץ והשכנה מעבר לכביש בבית. מכבי חיפה שנאבקת איתנו על המקום השני תיאלץ לנצח באשקלון ואז לחזור הביתה ולנצח ברוממה את הפועל ירושלים שגם היא נלחמת על מקומה. לירושלים יש את המשחקים הקשים ביותר – מכבי ת"א בבית שזה יותר מלחמה ממשחק, וחיפה בחוץ. למרות שאם הייתם שואלים לפני חודש אם אפשר לסיים מקום שני ואף אחד לא היה מאמין, אז עכשיו התהפכו היוצרות ובהחלט ניתן להאמין שאפשר לסיים שני. אני סמוך ובטוח שירושלים כן תנצח במחזור הקרוב את מכבי ת"א, ואילו חיפה תפסיד לאשקלון אך תתקן בבית במחזור האחרון. לגבינו אני מעריך שננצח פעמיים ונסיים במקום השני..