פתיח
השבוע אתמקד בחג החנוכה העומד בפתח. מאחר וזה חג משפחתי ואני טיפוס משפחתי וגם אחד שלא אוהב להשאיר דברים מאחור אז אנצל את הבמה שניתנה לי כדי להתנצל ולהגיד שאם מישהו מהורי, שחקני מועדון כדורסל גלבוע/מעיינות נפגע מטור כזה או אחר שלי הקשור למכבי ת"א או לקבוצות אחרות אז זו לא הייתה הכוונה ואני מצר על כך.
יחד עם זאת, למרות אהבתי הרבה לילדים במועדון, לקרוא למאמן בכינוי גם אם זה חביב על הילד ועל הוריו זה לא במקום. אני קודם כל מאמן ופעיל במועדון ורק אחר כך אם ארצה אהיה חבר של הילד והוריו. אשתמש במילים מתוך שיר: "לכל אדם יש שם שנתנו לו הוריו".. אני מקווה שהשארתי את הסוגייה הזו מאחורי וכל מי שיפנה אלי כעת יפנה לשם שרשום בראשית הדף.
איפה ישנם עוד אנשים כמו הרופא ההוא..
לא אכנס לסיבות ההפסד לבני השרון. יש מספיק פרשנים במדינה שכתבו על המשחק ומי שלא ראה את המשחק אוכל להגיד שהוא היה בידיים שלנו והפסדנו אותו מכל מיני סיבות. בטור הקודם כתבתי שקשה מאד להגיע באותה רמת ריכוז שמשחקים ביום שני, ולאחר מכן יש משחק בשבת. מה שאתם לא יודעים לבטח הוא שחלק משחקני הקבוצה סבל מפציעות ומחלות. איזיה סואן רק חוזר מפציעה, פרגו היה חולה בשפעת עד יום לפני המשחק, ואילו בראיין רנדל התלונן על כאבים במפשעה בחמישי בלילה ואני לקחתי אותו לאבחון אצל רופא מומחה. חייב לציין את הרופא הזה: מדובר במנהל מחלקה ברמב"ם, מתגורר בנהריה, שהפגין יחס אנושי ומדהים. לא ביקש שום תמורה על הבדיקה והיה פתוח ומקצועי מאד. על זה נאמר: "איפה ישנם עוד אנשים כמו הרופא ההוא".. הבטחנו לו שיהיה אורח כבוד שלנו במשחק החוץ הבא בנהריה.
אקוניס לא טועה
אני חייב לפרגן לאלדד אקוניס הבעלים של בני השרון. נכון שבשנה וחצי האחרונות הקבוצה שלו לא הכי פוגעת, הוא מחליף מאמנים ולא מגיע תמיד לצמרת הטבלה. אבל תסתכלו על הזרים שהוא מביא לפה. כל פעם הוא פוגע בזר והוא גם משתדל להשאיר אותו כמה שנים. במשחק הזה כל הזרים שלו פגעו בין אם היו על המגרש בדקות ההכרעה וגם אם לא.
חנוכה וחג המולד
חנוכה זה חג המכבים זה נכון, אבל אין לנו שום כוונה להפוך אותו לכזה באולם בגן נר. ניצחון על היהלומים מנתניה ישאיר אותנו במקום השני, מקום שכרגע אנחנו מאד מרוצים בו. חשוב לציין שקבוצות כמו ירושלים וחיפה חזרו לעצמן והמאבק על 4 הראשונות לדעתי יהיה צמוד עד הסוף. הופתעתי מאד מההפסד של אשקלון, אבל לדעתי זה הפסד שבא בזמן, כי הם יבואו עם יותר דריכות ונחישות למשחק מול מכבי בלי שום קשר למוכנות המנטאלית שיש לך בראש שאתה משחק מול מכבי ועוד בבית.
חג המולד אמנם יהיה עוד שבועיים אבל אני חייב להתעכב. כל הכבוד לאיגוד ולמנהלת שהקדימו מספר משחקים הן בגלל שידור בערוץ השחור-לבן והן לטובת חלק מהשחקנים הזרים שרוצים להיות בערב חג המולד בחיק משפחתם. המשחק שלנו בגביע ברמת גן ייערך ב-24 בחודש במקום ב-27 ומייד באותו לילה יעלו ג'רמי, איזייה, דיון ובראיין על המטוס בדרך לחופשה קצרה בארצות הברית. מעבר לזה שהם אנשים מדהימים, כל אחד רוצה לחגוג את ראש השנה יחד עם המשפחה הקרובה אליו.
מחר יש דרבי מול גליל בנוער. אותי לימדו שלא מפסידים בדרבי, אז ניפגש במגרש..
שבוע טוב וחג חנוכה שמח..