בשבוע שעבר האשימו אותי בגזענות לשמה. אני חייב להתוודות – אני לא גזען, אני פשוט לא אוהב את מכבי. יש כאלו שיכולים לקבל, ויש כאלו שלא וכולנו נמשיך לחיות את חיינו.
השבוע לא הייתי במשחק עקב התחייבות לקבוצת הנוער אבל הספקתי לצפות במשחק במחצית השנייה. המשחק הזה הזכיר לי במעט את המשחקים נגד אשקלון ומכבי חיפה שקטש מכריח את המחליפים לא להוריד את הרמה גם שהמשחק גמור ברבע האחרון. יש לזכור את מה שעודד אמר לאחר המשחק בראשון: "אני מקווה שפארגו וסוואן לא יסתחררו ממה שקורה איתם".. אמר וצדק. איזייה קצת בירידה אבל זה גם בגלל פציעה קלה שהוא סוחב, ואילו את פארגו קצת למדו לרסן, אבל לא לעצור לגמרי כי אתמול הוא הוכיח שאפשר להיות בינוני 30 דקות אבל מספיק רבע אחרון כדי להיות גדול באמת..
לא על הגפני לבדו
עצוב לי מאד להיפרד מאדם נחמד ואין לי ספק שגם שחקן גדול. המזל לא פסח על טוני גפני שלא הצליח להתאושש משברי מאמץ ועד שכבר חזר להתאמן נפצע שוב והפעם הקבוצה נאלצה לשחרר אותו מאחר ולא ברור כמה אפשר יהיה להסתדר איתו או בלעדיו. חבל מאד כי גילינו לא רק שחקן נהדר (עד כמה שאפשר היה להתרשם) אלא בעיקר בן אדם מדהים, צנוע ובעל ערכים. אני מקווה שהקבוצה תצליח למצוא סנטר חדש במחיר טוב ושחקן לא פחות..
לעלות על הגל
את חרושת השמועות כבר אפשר היה לשמוע עוד לפני המשחק נגד מכבי. גל מקל חוזר וזה עניין של כמה שעות בזמן כתיבת שורות אלו, עד שנראה אותו שוב על הפארקט בגן נר, בסביבה שהוא כל כך אוהב להיות בה ואם תרצו גם בטיימינג נכון לפני מחנה חנוכה בגלבוע, עם הילדים שמאד אוהבים אותו והוא אותם (אתם יכולים לשאול אותו, אני לא ממציא)... לא אהבתי לקרוא הבוקר באחד האתרים את הוויכוח סביב מי ייפגע אם בכלל מהגעתו של מקל. אם שחקן רוצה להגיע למקום כלשהו, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יקריב ויוותר על המעט אגו שלו בשביל להצליח אישית וקבוצתית והכי חשוב – להיהנות ולהחזיר לעצמו את הביטחון בלעשות את הדברים שהוא אוהב.
כדורסל משחקים גם ביום ראשון או שלא..
מאחר ונאלצנו לא לשחק באירופה, המשחקים שלנו למעט המשחק נגד מכבי שהיה מרכזי, נערכים בשבת או בשני. קשה שלא להתעלם מזה מכל מיני סיבות. אתם יכולים להיות בטוחים שלא תמיד זה נוח. לפעמים יש מעט מדי זמן להתכונן למשחק הבא כמו למשל אם שיחקת בשני והמשחק הבא בשבת, ולפעמים זמן ארוך מדי – משני עד שני. יתרה מזאת, מנהלת הליגה שהיא גוף נפרד מהאיגוד למרות שיש תיאום ביניהם, לא מתחשבת בכלל בקהל שבא למשחקי שבת ושני. קודם כל לשחק בשבת ב-18.15 בערב אומר שכל השבת נדפקת לך עם נסיעות, ולשחק ביום שני ב-21.00 זה אולי הוגן כלפי קהל בוגר, אבל לבני נוער זה לא תמיד הכי נוח מעבר לזה שאלו שמשחקים בליגה לנוער נאלצים להחמיץ את המשחקים שנופלים ביום שני. לצורך העניין המשחק בשבת בהרצליה ב-18.15 ואילו משחק הבית הבא מול נתניה, ייערך שוב כצפוי, ביום שני.
עד כאן להפעם. להתראות בשבוע הבא.