הו רומאו...
ללא קורטני פלס ועם דגן יבזורי שמחלים מפציעה, ניצחה גלבוע/גליל בקלות את מ.כ הבקעה.
הקו הקדמי של גלבוע: רומאו טראוויס עם 24 נק' , ג'ונס - 3) וקוז'יקרו שהווסיף עוד 8, קלעו יחד 45 נק' והחפירה פנימה היא זו שהכריעה את המשחק.
ליאור ליובין: "במחצית הראשונה לא היינו מרוכזים.היה מאמץ אבל לא היה ריכוז. בחצי השני היינו יותר חדים, שיחקנו הרבה פנימה כמו שרצינו והיינו עקביים. ביצענו כמו שצריך, חוץ מ-5 הדקות האחרונות של המשחק שהפסקנו לשחק וזה לא מצא חן בעיני, אבל הפער הספיק בשביל לנצח". על רומאו טראויס אמר ליובין: "היה לנו חשוב לשחק פנימה, הרגשנו שאנחנו יכולים לבוא לידי ביטוי, רומאו הרגיש טוב היום וקלע מבחוץ, ידענו להשתמש בו, אני שמח שהוא תרם גם בהגנה וגם בהתקפה"
רומיאו טראוויס בדרך לעוד סל (צילום משה דהאן)
רומאו טראוויס שביתו הגיעה ארצה וצפתה בו במשחק אמר : "זה לא היה קל, היתה לנו תוכנית משחק טובה, שיחקנו טוב, היה לי מזל שהקליעות נכנסו, ידעתי שאני צריך לעשות יותר שקורטני לא איתנו"
מהלך המשחק:
הרבע ראשון ביכולת פושרת  אבל שקולה של שתי הקבוצות הסתיים בתוצאה 14-15 לגלבוע/גליל. האורחים הובילו 8-11 אבל גלבוע/גליל רצה 0-7 וסיימה את הרבע ביתרון למרות שלשת קלאץ' של דנילו פינוק.

קוזי'קרו הבלתי נלאה המשיך את יכולתו ועם 6 רצופות קבע 16-23 לגלבוע/גליל, קוז'יקרו קלע עוד 2 שקבעו 20-27 אבל מכאן רצה הבקעה בראשות דנילו פינוק 0-9 והפכה את התוצאה. הנדנדה נמשכה ורומאו טראוויס החזיר את היתרון לגלבוע/גליל, 31-33 בסיום המחצית הראשונה כשלטראוויס 13 נק'.
הבקעה שוב עלתה ליתרון שלוש דקות בתוך הרבע השלישי . רומאו טראוויס לקח עליו את המשחק ויחד עם צ'ייסון אלן שהרבה להגיע לקו, העלו את גלבוע/גליל ליתרון דו ספרתי, 42-52.
היתרון בן 10 הנק', נשמר גם אחרי שלוש דקות ברבע האחרון וגם גדל לאחר 2 נק' של דגן יבזורי. חטיפה של אלן הובילה לשלשה של פרחי ויתרון שיא 50-67 למארחים. עד הסיום הבקעה רק צמצמה את הפער, 67-75 בסיום.
קוז'יקרו חפר וחפר ומצא נקודות(צילום משה דהאן)