/גליל ניצחה את ראשון לציון 64-76 ושומרת על מאזן נקי מהפסדים. אפי וראשון עדיין ללא נצחון העונה (צילום: עודד קרני)
דלרון ג'ונסון שב מפציעה ישר לחמישיה של ראשון. ג'ייסון וולס ירד לספסל. גלבוע/גליל פתחה עם החמישיה הרגילה הכוללת את יבזורי וכדיר כישראלים ואת סוואן, פארגו ורנדל.
ראשון פתחה טוב ועלתה ליתרון 2-7 לאחר שלשה של אובאנון. יבזורי השיב בשלשה אבל ראשון לציון עם הרבה התלהבות עלתה ליתרון 5-11 לאחר חטיפה ודאנק במתפרצת של גריזארד. הצמד רנדל וכדיר החזיר את גלבוע/גליל למשחק והאחרון קבע שוויון 11-11 לאחר ריצת 0-6 של האורחים שכללה 2 מ-2 נדירים של כדיר מהקו. רנדל עם אחת מהקו העלה את גלבוע/גליל ליתרון ועם חסימה נהדרת בצד השני שמר על היתרון. טפירו ואובאנון העבירו את היתרון לראשון לציון אבל שלוש שלשות רצופות של גלבוע/גליל מול האיזירות של ראשון לציון, אחת של גוני יזרעאלי ושתיים של ג'רמי פארגו סגרו את הרבע הראשון ב 18-23 לגלבוע/גליל.

בריאן רנדל נחת לא טוב על הקרסול בפתיחת הרבע השני וירד מדדה לחדר ההלבשה. דוואל עבר לשחק בעמדה מס' 4 לצידו של כדיר.שתיים של פארגו העלו את גלבוע/גליל ליתרון דו ספרתי. ראשון לציון לא מצאה את הסל במשך ארבע דקות. שלשה של דוואל מהפינה ואחת של גורדון סגרו ריצה מדהימה של גלבוע/גליל 0-20 שקבעה 18-34 לאורחים. סל של מרקוביץ' קטע את הבצורת הראשונית הארוכה של קבוצתו אבל המומנטום של גלבוע/גליל לא נעצר. כדיר הפתיע עם עוד 3 מדוייקות מהקו (5 מ-6 עד כה לשחקן שבדרך כלל קולע 30% מהקו). גלבוע/גליל נרדמה מעט וראשון צמצמה ל26-37. אובאנון עם ארבע רצופות הוריד את ההפרש ל-9 בלבד דקה וחצי לסיום המחצית. עד סוף הרבע הוסיף מוטי מוסקוביץ' 2 נק' מהקו, 30-41 בסיום המחצית.

ג'ונסון מול כדיר (צילום: עודד קרני)

 
שלשה של אובאנון עם הבאזר לשעון ה-24 הורידה את ההפרש ל-6 בלבד בפתיחת הרבע השלישי. עבירה בלתי ספורטיבית של טפירו, איבוד טפשי שלו ולאחר מכן עבירה שלו על פארגו (רביעית) איפשרה לגלבוע/גליל לחזור ל-10 הפרש. חדירה וסל של יבזורי שלחו את אפי בירנבוים למזכירות כשקבוצתו בפיגור 39-51. השלשות של גלבוע/גליל לא נכנסו ברבע הזה אבל ראשון לא ניצלה זאת ולא הצליחה להוריד את ההפרש מדו ספרתי. איבוד של אובאנון בצד אחד הסתיים בדאנק גדול של רנדל בצד השני. 42-55 לגלבוע/גליל. שיפור של מרקוביץ' החזיק את ראשון לא רחוקה מדי אבל מוטי מוסקוביץ' סיים יפה מתפרצת והוסיף בונוס מהקו, 44-58 קצת יותר מדקה לסיום הרבע.
סל של פארגו חתם את הרבע ב 44-60 לגלבוע/גליל.

ראשון פתחה טוב את הרבע האחרון. שלשות של בן שימול ואורלנד הורידו את ההפרש ל-10 בלבד כשאלישי כדיר מנע מהתוצאה להיות קרובה יותר עם שני סלים משלו. שתיים של אובאנון מהקו קבעו 57-64, גלבוע/גליל איבדו ובן שימול העניש לאחר אסיסט נהדר מגריזארד. רק 59-64 לגלבוע/גליל עם ארבע דקות וחצי לשחק. שלשה ענקית של גוני יזרעאלי העלתה את ההפרש חזרה ל-8 אבל המומנטום של ראשון לציון המשיך ורוד גריזארד הוריד ל 61-67. פארגו איבד וראשון לציון יצאה להתקפה חשובה. הכדור הגיע לאובאנון מחוץ לקשת אבל הכדור לא נכנס.
פארגו חדר לסל וסיים בדאנק אדיר כמו שאנחנו מקבלים ממנו בכל משחק. בצד השני רוד גריזארד קלע את השלשה הראשונה שלו העונה אחרי 14 החטאות רצופות מחוץ לקשת. כדיר המשיך לקלוע טוב מהקו ושמר על יתרונה של הגלבוע. איבוד ראשוני ושלשה של יבזורי סגרה את סיפור המשחק, 64-74 פחות מדקה לשחק.
בסיום 64-76 לגלבוע/גליל ששומרת על מאזן מושלם.