משחק ראשון... נצחון ראשון בליגה הבלקנית
העונה האירופאית בהחלט החלה בטעם טוב לעומת עונה שעברה בה כשלה הקבוצה ביורוליג ולאחר מכן ביורוקאפ (זיכרון הנדודים לנוקייה ולמלחה עדיין טריים).
אומנם מוראנר היא קבוצה צעירה מאוד וחסרת ניסיון בינלאומי המונהגת על ידי רכז אמריקאי מנוסה, אך בל נקפח את גלבוע גליל שמגיע לה שבחים על שליטתה לאורך דקות רבות במשחק כשידם של בחוריו של לובין על העליונה בכל הרבעים תוך תצוגת כדורסל נאה ומעניין בפני כ - 1000 צופים באולמה הביתי של קבוצת מורנאר ,טופוליצה שבבר המונטנגרית.
פתיחת המשחק שתי הקבוצות אופיינה במשחק מעט לא מסודר ...לראשונה פגשו המונטנגרים העונה בקבוצה נחושה, ואילו לגלבוע גליל זה היה משחקה הראשון בליגה הבלקנית.
הרבע הראשון אופיין במשחק מהיר של שתי הקבוצות כשאף אחת מהקבוצות לא הצליחה להוביל מעל 3- נק'.
בסיום הרבע הובילו הגלבועים בתוצאה 23:19 לאחר סל ועבירה שקלע וסחט עידו קוז'יקרו. ברבע השני גלבוע גליל נכנסה חזק למשחק כשהסנטר ג'וזף ג'ונס והפוינט גארד צ'ייסון אלן הובילו את הקבוצה למשחק כדורסל מצוין וליתרון של בין 5-8 נקודות לכל אורך הרבע.
בסיום הרבע השני הייתה התוצאה 38:48 לגלבוע גליל כשג'וזף ג'ונס קולע 10 נק' וצ'ייסון אלן קולע 9 נק' ו3 ריבאונדים.
לאורחים בלטו הקלעים:אקים סקוט 14 נק', לזר ראדוסאוולייביץ בסיום הרבע השלישי יחס הנקודות בין הקבוצות היה 18:18 והתוצאה עמדה על 56:66. ברבע הרביעי החלה הקבוצה המוננגרית ללחוץ על הדוושה להקטין את ההפרש הסלים לאחר ג'אמפ שוט של איוונוביץ' ו - 4 זריקות חופשיות מוצלחות של ברוביץ' וקליעה נוספת של ילניץ',והמונטנגרים פיגרו שתי דקות לסיום המשחק רק בהפרש של נקודה - 71:72, אבל למרות כל מאמציהם של שחקני מוראר להפתיע את סגנית האלופה הישראלית, הספיקו מאמצים אלו רק להפסד מכובד בתוצאה 76:78, למרות ש - 16 שניות לסיום ילניץ' קלע שלשה מדהימה.
כאמור בסיום ניצחון מוצדק לגלבוע גליל שפתחה את העונה האירופאית ברגל ימין. עמית גל: "תמיד טוב לפתוח ברגל ימין ועוד במשחק חוץ לא פשוט בתצוגת שיפוט מבישה!!, המטרה שסומנה בתחילת העונה זה להגיע לפיינל פור בבלקנית ולכן זה ניצחון חשוב. לא הרבה קבוצות אם בכלל ינצחו פה !!