לאחר שלושה מחזורים עודד קטש יכול לזקוף לזכותו ולזכות קבוצתו שלושה נצחונות, על שלוש קבוצות חזקות. גלבוע/גליל הביסה את אשקלון במחזור הראשון, עשתה מה שלא עשתה אף קבוצה שנה שלמה במלחה והיום השפילה את מכבי חיפה בעלת היומרות. פארגו המשיך לתת הצגות, רנדל התאושש מפתיחת עונה לא טובה וההגנה של גלבוע/גליל עשתה עבודה נהדרת והשאירה את חיפה על 30 נק' בחצי הראשון ו-47 אחרי שלושה רבעים. כל זה בלי טוני גפני.
מכבי חיפה נראתה היום כמו צל של הקבוצה מהעונה שעברה, דרור חג'ג' לא הצליח להיכנס לנעליים של פרקינס, טיילר וסטרונג לא יכולים להחזיק את עמדה מס' 5 בקבוצת צמרת וגם לא בקבוצת תחתית, ריצ'רד רובי עוד לא השתלב ובערב חלש של ג'פרסון, לחיפה לא היו תשובות בשני צידי המגרש לגלבוע/גליל.

 

 
גלבוע/גליל פתחה עם הגנה חזקה שבילבלה את חיפה שנתקעה על 2 נק' בארבע הדקות הראשונות (2-6 לגלבוע/גליל). חיפה הצליחה לעשות סלים רק במתפרצות ואחת כזו אותה סיים קוז'יקרו קבעה 4-6.
רנדל וסוואן העלו את המארחים ל4-11. רנדל שפתח את העונה רע, הגיע חם למשחק ועם 8 נק' שלו העלה את האדומים ל6-15. שתי שלשות של פארגו קבעו 8-23. קוזי'קרו הצליח להוריד ל12-23 בתום הרבע הראשון.


 
 
דקה וחצי בתוך הרבע השני עלה ריצ'רד רובי לדקות הבכורה שלו בחיפה, אבל זה לא ממש שינה משהו במשחק, גי'ייסון ריץ' עם חמש נקודות רצופות הוריד ל-8 הפרש, דבון ג'פרסון קלע שתיים ראשונות הערב כדי להוריד ל21-27 אבל שתי שלשות רצופות של דוואל החזירו את גלבוע/גליל ליתרון דו ספרתי.
גלבוע/גליל כבר הגיעה ליתרון 16, ג'פרסון בשלשה וקוז'יקרו עם הרבה מלחמה הורידו ל30-39 שתי דקות לסוף המחצית. גוני יזרעאלי עצר את הריצה החיפנית עם סל חשוב. הגליל עשתה אופן לפארגו מול קוז'יקרו והגארד קלע שלשה על הראש שקבעה 30-44 לגלבוע/גליל בסוף הרבע השני. המארחים איבדו רק שני כדורים במחצית הראשונה.

 
גלבוע/גליל פתחה את הרבע השלישי בריצת 0-8 עם חמש נק' של פארגו. הטבעה מדהימה של פארגו, אסיסט שלו לשלשה של סוואן וגם דאנק של האחרון העלו את גלבוע/גליל ליתרון שיא 35-59. סטרונג סחט עבירות ומהקו צמצם ל-19 הפרש.
שלשה של סוואן החזירה ל-24. טכנית נגד ג'פרסון שלחה את גלבוע/גליל ל-4 זריקות רצופות מהקו, כולן נכנסו והתוצאה כבר עלתה ל 43-69. שלשה של גוני יזרעאלי עם הבאזר קבעה 47-75 מדהים לגלבוע/גליל (17-31 לאדומים ברבע השלישי).
גלבוע/גליל עלתה לרבע האחרון עם מוטי מוסקוביץ' ואנטון שוטבין, מוסקוביץ' קלע 4 נק' נאות ושמר על יתרונה של קבוצתו. שלשה חמישית של פארגו במשחק קבעה 55-85. גלבוע/גליל המשיכה לדרוס. סל יפה של שגב, שלשה שישית של פארגו, וחטיפה וסל של שגב קבעו 60-96. דרור חג'ג' התעורר וקלע שתי שלשות. תקרית בין טיילר למוסקוביץ' גרמה להרחקתו של טיילר מהמשחק שלוש דקות לסיום. אנטון שוטבין חתם את התוצאה בסיום 66-101 נהדר לגלבוע/גליל.