האלופה אלטשולר שחם גלבוע/גליל תשחק מחר בשעה 21:00 נגד הפועל ירושלים.
דגן יבזורי לא התאמן ולא ישחק מחר נגד הפועל ירושלים. בקבוצה יבררו מחר אם הוא סובל מפציעה.
 
הקפטן אבישי גורדון אמר ערב המשחק:  "אני בכלל לא בטוח שעודד יהיה מחר על הקווים של הקבוצה שלו. הוא הרי הורחק. אבל כל משחק נגד עודד זו חוויה, בסך הכול נשחק נגד קבוצה שהוא בנה והוא מאמן.
"בשבילנו זה עוד משחק. מה שחשוב לנו זה שנתחיל להיראות כמו קבוצה. זה הדבר שאני הכי רוצה כרגע. מחר זה משחק במסגרת טורניר חשוב, אבל הדבר האמיתי מחכה לנו ביום ראשון בנוקיה. מכבי תל אביב במחזור הראשון, זה המשחק האמיתי.
"אני מקווה לראות מחר שאנחנו מתחילים להבין אחד את השני טוב, לקרוא אחד את הראש של השני, שנשחק טוב ביחד ושנתחיל להראות שנדבקנו.
הפועל ירושלים זו קבוצה עם יותר ניסיון. יש לה שחקנים זרים שזו העונה השלישית שלהם בישראל. יש להם מאמן מצוין, יש להם קהל אדיר. זה לא הולך להיות קל.
אבל מצד שני, יש עליהם הרבה יותר לחץ. לכן זה אולי יעזור לנו. אני בכל מקרה אישן טוב מאוד הלילה".
 
מנכ"ל האלופה, עמית גל אמר: "זה פשוט משחק שחשוב לנו לנצח. אנחנו לוקחים את המשימה ברצינות כי עבורנו זה טורניר הכנה טוב מאוד.
"העובדה שנשחק מחר מול עודד היא ממש לא העיקר. לא צריך להתמקד תמיד בעובדה שעודד הוא בפרונט. אין כאן איזשהו מתח , ממש לא. ירושלים קבוצה טובה שנבנתה היטב. זה בסך הכל סוג של פיקנטריה לשחק נגד עודד. יהיו מחר הרבה חיוכים וחיבוקים. האווירה עם הפועל ירושלים נעשתה טובה מאוד בתקופה האחרונה, יש אווירה טובה בין המועדונים".
 
בשעת לילה מאוחרת טס עמית גל להגרלת המשחקים במסגרת היורוקאפ, שתתקיים ביום ה' בברצלונה (11 לפני הצהריים).
משחקי הבית של האלופה ביורוקאפ ישודרו בערוץ 1 . אתמול פנו אנשי גלבוע גליל והפועל ירושלים להנהלת היורוליג וביקשו כי משחקי הבית של הקבוצות יתקיימו לסירוגין ולא באופן חופף, על מנת שערוץ 1 יוכל לשדר גם את משחקי הבית של ירושלים.
 
 כתבות נוספות:
גלבוע גליל בחצי הגמר:מנצחת את בני הרשרון בתוצאה  71:77