שלשה של ערן אסנטי מהפינה קירבה את נתניה ל-6 הפרש אבל יבזורי חימם את היד ושתי שלשות רצופות שלו קבעה 27-36 לאורחים.פינוק המשיך להיות האיש של נתניה והגיע ל-16 נק' במשחק מתוך 29 של קבוצתו. נתניה העקשנית המשיכה להתקרב ואחת של חכמון מהקו קבעה 32-36 בלבד
"קניון השרון" ברק נתניה 75 – "אלטשולר שחם" גלבוע/גליל 74
 
 

 
 

 
 

 
עודד קטש בחר להעלות את אריק דניאלס וגל מקל מהספסל. המשחק נפתח מבולבל מאוד מצד שתי הקבוצות כאשר גורדון איבד כדור, פינוק החליק ואחריו גם קילינגסוורת' שנפצע וירד לספסל. למרות יציאתו של קילינגסוורת' נתניה עלתה ליתרון 6-10 עם שלשה של דנילו פינוק.
שלשה של פארגו העבירה את היתרון לגלבוע/גליל. קל ודניאלס עלו לפרקט כחמש דקות מתחילת המשחק, גלבוע/גליל עלו ליתרון 11-17 אבל לא ניצלו איבודים רבים של נתניה כדי לעלות ליתרון גדול יותר. ינוק קלע שלשה נוספת בדרך ל-10 נק' אישיות ולא נתן לגלבוע/גליל לברוח. ניאלס קלע 2 נק' ראשונות על הראש של רות'בארט, נתניה עברה לאיזורית וגלבוע/גליל מיד הענישה עם שלשה של פארגו מהפינה.

פינוק המשיך לקלוע לצלוף וקלע שלשה שלישית במשחק, יבזורי ענה בשלשה בצד השני, פארגו בחדירה נהדרת עם בונוס מהקו אחרי עבירה של חכמון קבע 17-28 לגלבוע/גליל ועלה ל-11 נק' אישיות. שיים של ברנר סגרו את הרבע הראשון ב 19-28 לגלבוע/גליל.
 
. יבזורי הראה שהוא יודע לקלוע גם מתחת לסל אבל אחרי הנקודות שלו גלבוע/גליל נעצרה לדקות ארוכות, נתניה קיזזה ארבע נק' מהפער עם נקודות מהקו.
גלבוע/גליל המשיכה לא לפגוע ברבע הזו בו קלעה 10 נק' בלבד עם אחוזים נמוכים. בסיום הרבע 36-38 לגלבוע/גליל. 
 
פינוק פתח את הרבע השלישי בסל שקבע שוויון 38. סואן ענה בשלשה וכדיר קלע שתיים ראשונות מאז הדקה הראשונה שהעלו את גלבוע/גליל חזרה ליתרון 5.
כדיר הוסיף עוד סל אבל החטיא את הבונוס מהקו. נתניה שוב הצליחה לצמק עם סל של טוני וושהאם. גלבוע/גליל שוב עלתה ליתרון 8, אלירן גואטה שעלה מהספסל קלע שלשה מפתיעה, אבל דגן יבזורי, האיש של גלבוע/גליל הערב קלע שלשה רביעית במשחק וקבע 50-58. כמו כל המשחק, גם הפעם נתניה לא נשברה וחזרה עד 56-58 לאחר שתיים מדוייקות של פינוק מהקו. רות'בארט שהביא את השינוי מהספסל חתם את הרבע בשווין 58-58.
 
אלישי כדיר בערב שירצה לשכוח איבד כדור, רות'בארט קלע 4 נק' רצופות שהעלו את נתניה ליתרון 60-62. מקל שעלה אחרי שהות ארוכה על הספסל קלע נקודות ראשונות הערב עם שלשה יפה. היתרון חזר לנתניה עם שתיים מוצלות של ברנר מהקו. פארגו מצא נהדר את רנדל להאלי הופ ששוב הפך את התוצאה. רות'בארט קלע עוד שתיים והמשיך את הנדנדה. טוני יאנגר בסל נהדר העלה את נתניה ליתרון 67-70 חמש דקות לסיום. שחקני הגליל הכניסו כדורים לרנדל שסיים מצוין והעלה את קבוצתו ליתרון נקודה. וושהאם שוב החזיר את היתרון למארחים. מקל קלע שתיים לאדומים, דקה שלמה עברה בלי נקודות. וושהאם השווה עם אחת משתיים מהקו, 73-73 עם 55 שניות על השעון.

השניות עברו ו-12 שניות לסיום כדיר סחט עבירה ונשלח לקו. כדיר עם 0 מ-3 מהקו הערב. הכדור הראשון אפילו לא הגיע לטבעת, הכדור השני בפנים, 73-74 ואלין מאושרת ביציע. אלפסי לקח פסק זמן.
פינוק לקח את הכדור אליו, העביר 9 שניות וקלע שתיים שקבעו 74-75 על הראש של רנדל.
לגליל נותרו 1.5 שניות גורדון ניסה להוציא כדור אבל אלפסי העמיד מולו את רות'בארט שהסתיר לו את המגרש וגורדון נאלץ להעיף את הכדור לשום מקום. נצחון גדול לנתניה.