תכירו את הסגל של בית הלחמי

אל חמשת המוסקטרים הישראלים שהובילו את הקבוצה בעונה שעברה לפלייאוף העליון, הצטרפו הצעירים נבון וארצי ושלושת הזרים מילר, ג'ק וקרופורד. השבוע, החלו בגן נר האימונים לקראת העונה הבאה באולם ששודרג ועבר מתיחת פנים

השבוע החלו בגלבוע אימוני הקבוצה לקראת פתיחת העונה הבאה- עונת 2018/19, באולם גן נר המשודרג שלבש מראה חדש לקראת העונה הבאה, עם היציע הצפוני שמחיצת הזכוכית הגבוהה בינו לבין המגרש הוסרה. המגרש עצמו כוסה בפרקט חדש מרהיב עם סימון ותיחום בצבעי הקבוצה האדומים.

שחקני הסגל של בית הלחמי העונה, שינסו לשחזר את העונה הקודמת שהייתה מרתקת ומלהיבה, כולל את חמשת המוסקטרים הישראלים שכולנו כבר מכירים, וממשיכים בגלבוע מעונה שעברה גם לעונה הזו: הגארדים הקפטן שוכמן וטל קרפלס, הרכז "אסה" סקוורר, הסנטרים אלטיט ולבנובסקי, אליהם הצטרפו השחקנים הצעירים אריאל נבון המשחק בתפקיד הפוינט גארד ויוסיף עומק לקו האחורי של בית הלחמי. נבון מגיע לגלבוע מהפועל באר שבע במדיה אף היה שותף בכיר לעלייתה לליגת העל, ועמו מגיע לגן נר הסמול פורוורד נתנאל ארצי שעשה את המסלול מחיפה לדרום לאשדוד ובחזרה צפונה לגלבוע. נבון וארצי בני ה- 21 בלטו בנבחרת העתודה באליפות אירופה הקודמת.


הסגל של בית הלחמי באימון הראשון השבוע על הפרקט החדש

את סגל הישראלים מחזקים שלושת האמריקאים הגארד איאן מילר בן ה- 26, בוגר פלורידה סטייט, ולאחר מכן שיחק באיטליה, קסחסטן, טורקיה וצרפת בגראבלין בעונה שעברה. מאין מילר בעל הניסיון בליגות האירופאיות, מצופה להוסיף ביחד עם סקוורר ושוכמן, אלטיט אחריות והתלהבות על המגרש. את הקו הקדמי של בית הלחמי מחזק הפאואר פורווד קאדים ג'ק שמגיע לגלבוע מליגת הפיתוח ה- NBDL.ג'ק בן ה- 28 המתנשא לגובה של 2.06 מ', בוגר קולג' ראטגרס ושיחק בעיקר בליגת הפיתוח כאשר עונה אחת שיחק בליגה היפנית במדי היטאצ'י- טוקיו שיבויה.
חיזוק נוסף לקו האחורי של בית הלחמי שכולל את נבון ואת סקוור שיפתח את העונה מעט מאוחר יותר, מאחר והוא נמצא בשלבים האחרונים של השיקום כזכור מפציעתו בעונה שעברה מול ירושלים, תכירו את הרוקי של גלבוע גליל- ברייאנט קרופורד בן ה- 21, שמתחיל את הקריירה המקצועית שלו כרוקי לאחר שסיים את הקולג' וייק פורסט.
אל הסגל יצורף בקרוב שחקן נוער, כאשר אל אימוני הקבוצה יצורפו מעת לעת שחקני גלבוע/מעיינות ברוש- קבוצת הבת של גלבוע/גליל.
השבוע מתכוונים בגלבוע/גליל להגביר את קצב שיווק רכישת המנויים שעומדים על למעלה מעל 500 רוכשים כאשר המטרה שהוצבה להגיע ל- 1000 מנויים. בגלבוע מבטיחים לרוכשים מלבד חוויית ספורט מלהיבה ותשורה עם הרכישה, גם  הפתעות במשחקי הבית במהלך העונה.

לרכישת מנוי לחצ/י