"חלומות פשוטים": אורחים בגן נר- דיירי שכונת הפרחים

במסגרת הטקסים המסורתיים אותם עורך המועדון במהלך משחקי הקבוצה בבית בהיכל הכדורסל בגן נר, במשחק נגד  נהריה, התארחו הפעם, דיירי שכונת הפרחים בקיבוץ חפציבה, שהם חלק  בלתי נפרד מהנוף ההקהילתי בעמק.החבורה הנפלאה משכונת הפרחים- בנים בנות בעלי צרכים מיוחדים,שהגיעו למשחק עם מדריכיהם : אילון סלוס, אלזה ומרים,רקט ירדו ובאו אל הפרקט: אודי רצון, עודד עזרא, ניצן לישנסקי, שרי מעיין, רן קייזרמן, יהונתן אדר, טלי מועלם, ניב ברק, ים מעיין, חיים אלקיים, עירית רגב,  נדב ואזה, מור הרשקוביץ ושגיא אלוש. האורחים משכונת הפרחים, מקיימים חיים משותפים ועצמאיים, ומתארחים בכל שנה במשחקי הקבוצה, וממלאים את לב הצופים והשחקנים בחום ואהבה ובעידוד בלתי פוסק.
לאורחים הנרגשים הוענקו תעודות ופרחים על ידי בעלי הקבוצה חיים אוחיון ונציגי המועצה סיוון גולדמן מנהלת המרכזים הקהילתיים במועצה, ויאיר ילובסקי, ראש מנהל החינוך במועצה.


סיוון גולדמן ילובסקי מחלקים פרחים ותעודות לאורחים משכונת הפרחים בחפציבה

אסתרקה ראובן, מזכירת המועדון מי שמפיקה את הארועים למען הקהילה במהלך המשחקים של הקבוצה, סיפרה כי לחבורה המקסימה הזו, יש גם מופע מיוחד הנקרא "חלומות פשוטים", והוא רץ בימים אלה בהצלחה גדולה, ברחבי הארץ ומספר את סיפורו האישי המרגש של כל אחת ואחד מהם... ומהווים הם השראה לילדים, צעירים, ןמבוגרים - לחשוף את הכוחות, ההצלחות, הכאבים, הנצחונות, לשאוף, לחלום ולהגשים!. במקביל ספרה אסתרקה, מתאמנים הדיירים במועדון הכדוסל גלבוע מעיינות בהדרכתו של סלוס.