נמשכת מגמת השילוב של שחקני הנוער בקבוצה, הבוקר חתם לחמש שנים במועדון, הרכז עמית ראובן(1.82, 18), משחקניה הבולטים של קבוצת הנוער במועדון גלבוע/מעיינות בעונה שעברה שהעפילה לגמר ליגת הנוער וסיימה במקום השני.
ראובן הרכז המוכשר שהשתייך בעונה שעברה בסגל המורחב של הבוגרת, מסר כי הוא שמח ונרגש לחתום בקבוצה הבוגרת, ושמח להמשיך במקום שמשמש כבית שלו ב-7 השנים האחרונות.
ארצי פרטי מנכ"ל המועדון התייחס להחתמתו של ראובן ואמר: "החתמתו של עמית היא המשך ישיר לדרך המועדון לחבק, לאמץ ולתת במה לבוגרי מחלקת הנוער."
עוד בגזרת ההחתמות בגלבוע, בקרוב מקווים במועדון להשלים את הסגל עם החתמת שחקן זר רביעי, והחתמת שחקן בית רביעי, כאשר אליהם יש כוונה לצרף לסגל המורחב שחקני נוער נוספים.
כמו כן, אל הסגל של גלבוע/גליל צפויים להצטרף המאמן בית הלחמי ושחקני הנבחרת הקפטן שוכמן והסנטר אלטיט שנחתו אמש בארץ לאחר מסע משחקים מוצלח באוניברסיאדה בטייפה במסגרתם הנבחרת העפילה עד לשלב חצי הגמר, וסיימה במקום השישי.
השניים, שוכמן ואלטיט קיבלו מנוחה עד ליום שני הקרוב, ויצטרפו לאימוני הקבוצה במסגרת ההכנות למשחק נגד בני הרצליה באולם בית ירח בשבת הבאה(09.09), ולאחר מכן לטורניר כפר תבור כשהמשחק הראשון של הטורניר יתקיים ביום חמישי בעוד כשבועיים (14.09) נגד מכבי חיפה והמשחק השני יתקיים בשבת(16.09).
בתוך כך מסרו מהקבוצה כי קצב מכירת המנויים נמשך וכבר עכשיו הוא עולה על כמות המנויים שנמכרו בעונה שעברה.
מהמועדון נמסר עוד כי לאור הפניות הרבות, ניתן לפנות ישירות לרכזת מכירות המנויים של הקבוצה אסתרקה: 050-2345213*