הפאואר פורוורד האמריקאי קליבלנד מלווין שוחרר, ניצחון על נס ציונה במשחק אימון לקראת הפועל ת"א

 
קליבלנד מלווין,מי שהובא כמחליפו של סטון שעבר לליגה היפנית שוחרר מהקבוצה בעקבות בעיה רפואית שתשבית אותו לשבועות הקרובים. אמש(ב' 11.2) גברה הקבוצה במשחק אימון על נס ציונה 84:71. בשבת משחק חשוב נגד הפועל תל אביב בגן נר בו יתארחו כמיטב המסורת שהונהגה העונה, ותיקי הפועל בית אלפא המיתולוגית שיזכו לאות הוקרה מנציגי המועצה והקבוצה .
 

כמה ימים לאחר שחרורו של קליבלנד מלווין מהקבוצה, החבורה הלוחמת של בית הלחמי מתכוננת בשיא המרץ לקראת המפגש הסופר חשוב נגד הפועל תל אביב, כך שעל פי היסטוריית המפגשים בין הקבוצות מצפה לנו התמודדות מעניינת בגן נר בשבת.לקראת ההתמודדות התקיים אמש משחק אימון בנס ציונה נגד הקבוצה המקומית, שהסתיים בניצחון החקלאים האדומים בתוצאה 84:71. הרבו לקלוע לגלבוע הריסון עם 20 נק', סקוורר וזאק לידי עם 14 נק כ"א ובראון שקלע 10 נק'.כאמור עם שחרורו של מלווין, שחקניו של בית הלחמי חזרו למתכונת החסרה עמה ניצחו את תל אביב בביתה בדרייב אין.
בהמשך לשחרורו של מלווין נמסר מהקבוצה כי הפאואר פורוורד האמריקאי שהובא מציבונה זאגרב למלא את מקומו של סטון, לא הצליח לגלות את יכולותיו האמתיות בעקבות בעיה רפואית שהחמירה והגבילה אותו ובעקבות זאת נדרש השחקן לניתוח שישבית אותו לתקופה הקרובה. על פי הסיכום בין הקבוצה לשחקן נפרדו הצדדים ברוח טובה וסיימו את ההתקשרות ביניהם.
מנכ"ל גלבוע/גליל ארצי פרטי: השחקן לא הציג את היכולת שהקבוצה ציפתה לקבל ממנו עקב פציעה שמצריכה ניתוח ושיקום. הצדדים החליטו לסיים את ההתקשרות . אנחנו מאחלים למלווין בהצלחה בהמשך דרכו, מחבקים ואוהבים. במקביל נמשכים החיפושים אחרי שחקן שימלא את החסר. אנחנו בשיאם של ההכנות לקראת המפגש עם תל אביב בתקווה לנצח את המשחק ולחזור למסלול הניצחונות, אנחנו מזמינים את הקהל הרחב לבוא ולדחוף את הקבוצה, וגם לחלוק כבוד ולהוקיר את חלוצי הכדורסל בעמק מבית אלפא, מי שזרעו את הבסיס למסורת והאהבה למשחק הפופולרי באזור."