היציע המרכזי 234
 
רגעים בעונה
 
זהו נגמר. אין פלייאוף אבל יש חיוך ענק של סיפוק ועצב קטן בלב של סיום.
תודות, מחמאות, ברכות ותשבחות ממלאים את הפייסבוק ואתרי הספורט השונים.
גלבוע-גליל מודל 2017-16 הביאה לכדורסל הישראלי רעננות צעירה, הביאה לגלבוע הרבה כבוד ולנו האוהדים נתנה רגעים מיוחדים וזיכרונות לשנים רבות.
 
ברשותכם, לסיכום העונה, קבלו את עשרת הרגעים שלי מהעונה הנפלאה שעברנו.
 
*********

 
רגע של חשש...
הסתכלנו על השחקנים שהחתימו בקיץ והייתה תחושה חזקה של דז'ה-וו מאותה עונת הירידה. שוב זרים לא מוכחים בליגה, שוב ישראלים צעירים ולא בכירים.
כבר במשחק הראשון בכפר תבור (ניצחון על הפועל ת"א) היה ברור שיש פה משהו שונה לגמרי.
 

רגע מביך...
באותו המשחק מול הפועל ת"א, גריפין איבד את זה לרגע. טיפול שקט ויעיל שכלל גם אמירה ברורה לגבי סלידה מאלימות קצת ריכך את העניין. ובכל זאת חבל שקרה.
 

רגע של שימחה ראשונית...
ניצחון ראשון בעונה הגיע ממקום מפתיע במיוחד – בבית על הפועל ירושלים. קדימון לעונה מדהימה שבה גברנו על ה"עשירות" בתוצאה הבלתי הגיונית של 5:1. ג'יסון סיגרס בפעם הראשונה מראה את קור הרוח שלו בדקות הסיום (והיו עוד הרבה כאלו ממנו בהמשך העונה).
 

רגע מעצבן...
משחק בראשון לציון. נקודה לנו ושחקן ראשל"צי מוריד את שוכמן במכת קארטה מבלי תגובה מצד השופטים. הפסד קשה בטעות של אנשי המשרוקית. חזרנו הביתה מבואסים במיוחד.
 

רגע של התעלות...
גל מקל על קו העונשין מחטיא שתי זריקות עונשין. גריפין קוטף את הריבאונד ומוסר לסיגרס. נקודה למכבי ת"א ביד-אליהו אחרי שכבר היה 16 להם ברבע האחרון. שניות לסוף המשחק. סיגרס מכדרר לכיוון קו העונשין עושה סיבסוב וזורק ג'אמפ-שוט מושלם על הבאזר. ניצחון ענק וראשון אי-פעם על אדמת יד-אליהו בעונה הרגילה.
 

רגע של פיספוס...
שבוע אחרי הניצחון (הענק) ביד-אליהו. אנחנו שוב שם למשחק גביע. את ההמשך אתם כבר יודעים.
ודרך אגב, המשחק הזה גם יכול להיחשב כרגע המעצבן 2 – שוב החלטת שופטים הזויה.
 

רגע של בלבול...
מרפי הלוואי עם פציעה. נהריה מגיעה לגן-נר. אנחנו לא במשחק ובגדול. כבר היה יותר מ 50 הפרש ואנחנו תופסים את הראש כלא מאמינים. מסתיים ב 44 הפרש להם ואנחנו בחרדה ובילבול. מה יהיה מכאן.
 

רגע מרגש במיוחד..
5 הפסדים ספרנו בלי הלוואי הפצוע. ראשל"צ אצלנו בבית עם דוסון שתופר אותנו עם יותר משלושים נקודות. ובכל זאת 2 שניות לסיום סיגרס עושה עוד סל ניצחון ושוכמן שחוגג יומולדת זורק את הכדור לשמיים ורץ לתת חיבוק אוהב לאבא ואמא.
 

רגע מאכזב...
קרית-גת אצלנו בבית ואנחנו עם הרבה ביטחון אחרי שני ניצחונות רצופים. אולי יותר מיד ביטחון...
משחק חסר אנרגיות ותשוקה מצידנו והקרית גתים היו שם בשביל לקחת. ממש "באסה עם סילסולים" היה לנו שם.
 

רגע מפואר...
שוב משחק ביד-אליהו. מרפי כבר בבית אבל נראה שהחבר'ה מסתדרים מצוין בלעדיו (ניצחונות על הפועל ת"א ואשדוד). משחק בשליטה שלנו. סקוורר ושוכמן בכל מקום, סיגרס בערב קליעה מדהים, קוואלס צולף שלשות, גריפין במופע אווירי מרהיב. ובכל זאת גאודלוק צולף שלשה 2.5 שניות לסיום והולך לספר לחבר'ה. כעבור כמה דקות סיגרס הוריד לו את החיוך מהפנים והשאיר אותנו בהלם מוחלט שעד עכשיו קשה להתאושש ממנו. רגע מפואר שסגר עונה מדהימה.
 
*********
 
תוספת אחרונה – רגע אישי שלי...
אם היה משהו חסר לי בעונה הזאת אלו הרגעים שהייתי מתקשר לאבא שלי אחרי המשחק ומשתף מה היה - מי ניצח, מי קלע, מי היה טוב, כמה קהל היה.
אבא שלי הלך ממני בתחילת דצמבר ומאז תמיד ברגעים שאחרי משחק הוא הכי חסר לי.
מזל שלי שיש לי אתכם שתקראו, ושתגיבו, ושתבקרו, ושתעשו לייק, ושתפרגנו – אוהב אתכם ומקווה שלא סבלתם יותר מידי מהחפירות שלי העונה.
 

ניפגש בעונה הבאה.
אדום עולה !!!