בשיניים, אבל סוויפ עונתי על נהריה 96:93 לגלבוע

הרבה לחץ השתחרר בגן נר לאחר הבטחת ההשארות בליגת העל, ושמירה על עמדת הזינוק לפלייאוף לאחר הניצחון הדרמתי לאחר ההארכה על נהריה. גרג ווינגרג וויטניגטון נבחר כמצטיין המחזור עם שיא עונתי של 29 נק', 14 ריב' ו- 5 אס'.

לעיני כ- 1500 אוהדים בגן נר, ובגרונות ניחרים שיצרו אפקט עידוד גועש וקולני של אולם גדוש לאורך המשחק בסיום סוג של משחק עונה, שמחה גדולה פרצה בהיכל הכדורסל בגן נר לאחר הניצחון על הדרמטי על נהריה לאחר הארכה, כך שהחקלאים האדומים הבטיחו מעשית את השארותם בליגה, ואף עם סיכוי להשתלב בפלייאוף העליון. זהו הישג גדול לקבוצה הפצועה של בית הלחמי, שסבלה ממכת פציעות לאורך העונה ושמשחקת כעת ללא שני שחקניה הישראלים הבכירים סקוורר וטל קרפלס שגמרו את העונה.


שוכמן וויטניגטון חוסמים את נהריה

תחילת המשחק היתה של גלבוע עם פתיחה מסחררת ורצחנית לאחר הגנה וחטיפות כדורים וריצה של 11:0. בהמשך התוצאה התאזנה ונהריה החלה להוביל. הרבה פרצופים באולם נראו מודאגים. המשחק נכנס להתנדנדויות מצד שתי הקבוצות. קרופורד הצעיר תקף ללא הרף את הסל הנהרייני וסחט עברות או קליעות עונשין. הפורוורד היציב של הגלבוע גרג וויטינגטון כאמור בערב גדול המשיך לקלוע.
ברבע השלישי ותחילת הרביעי הדאגה החלה לחלחל לאנשי הגלבוע, אבל כאמור למרות בארבר הנהרייני שהצטיין אצל הסגולים, מילר נכנס לזון ודייק מהעונשין, וויטניגטון העלה הילוך, חבורתו של בית הלחמי היתה מפוקסת יותר ןניצחה את המשחק.


חיבוק שמח בין הבעלים אוחיון והמאמן בית הלחמי לאחר הניצחון

כעת גלבוע/גליל עם 38 נק ביחד עם אשדוד, עם הזדמנות לחזור למקום השמיני ןהשביעי  בהן ממוקמות ראשל"צ והפועל ת"א עם 39 נק' כ"א.
ביום א' הקרוב(21.4) גלבוע תפגוש בהיכל מנורה בת"א האלופה היוצאת את מכבי.


קלעו לגלבוע/גליל: וויטינגטון 29 (45 דקות, 10-17 מהשדה, 8-10 מהקו, 14 ריבאונדים, 5 אסיסטים, 6 איבודים), קרופורד 20 (7-9 לשתיים, 0-4 לשלוש, 6-9 מהקו, 6 אסיסטים, 6 חטיפות), מילר 16 (4-11 מהשדה, 7-8 מהקו), קלי 13 (6-15 מהשדה, 7 ריבאונדים), שוכמן 12 (7 אסיסטים), ארצי 4 (7 ריבאונדים), לבנובסקי 2. כן שותף: נבון.