עם שני ניצחונות בהפרשים גדולים במחזורי הפתיחה של הליגה הדרימה גלבוע-גליל לבאר שבע למבחן ראשון מול אחת הטוענות לכתר ולמי שבהחלט מכוונת לעלית ליגה.
אריאל בית הלחמי עלה למשחק עם החמישייה הקבועה - גיא דותן, שוכמן, ג'ייסון סיגרס, אופיר הובר, דימיטריוס טרידוול.
 
חזרו עם נקודות חשובות מב"ש
פתיחת המשחק הייתה צמודה. שתי הקבוצות הלכו פנימה ומיהרו לעשות נקודות מהצבע. אנטוון שוטבין מצד אחד, הופיר הובר מצד שני. הקצב עלה כשגיא דותן וטמיר הריאלי החליפו שלשות מצד לצד והלוח הראה שוויון 9:9. באר שבע עם מספר מהלכים התקפים עילים עלתה ל-12:16 אבל טיים אאוט של מאמן גלבוע/גליל, אריאל בית הלחמי, התחיל ריצת 8-0 בהובלת דימיטריוס טרידוויל, שגם קלע את הסל שנעל את הרבע הראשון - 20:16 לאורחים. פיטשון פתח טוב את הרבע השני ושמר את היתרון של האורחים. כריס ווטסון עלה אף הוא מהספסל מהצד השני ועם הרבה אנרגיות בהגנה ושלשה גדולה השאיר את באר שבע במשחק. 5 דקות לפני הירידה למחצית צמד הזרים של גליל/גלבוע העלו הילוך בהתקפה והובילו ריצת 8-0 נוספת לאורחים, שחתמה את המחצית ב- 41:33 לגלבוע/גליל.

היתרון של גלבוע-גליל הלך וצמח עם פתיחת המחצית השנייה. האורחים כבר עלו ליתרון 12 עם נקודות קלות של טרידוול אבל פול מאריגני וטמיר אריאלי הורידו חזרה ל- 5. סייגרס והובר שוב הקפיצו את הצפוניים ליתרון דו ספרתי אבל הרבע הסתיים רק ב- 8. 62:54 בסיום הרבע השלישי. באר שבע הגבירה אינטנסיביות בהגנה עם פתיחת הרבע האחרון והחלה שוב לקזז מההפרש, אלא שעל כל מהלך חיובי מצד ימין קיבלה באר שבע תשובה מהצד השני. שלשות של אוהד כהן וטמיר אריאלי החזירו את המקומיים למשחק והורידו את האורחים ל- 3 בלבד, 69:66. הכדורים המשיכו לעבור דרך סייגרס וטרידוויל בצד השני, ואלעד הופמן כבר הוריד פעמיים לנקודה. קליעת עונשין מדויקת אחת של שוכמן שלחה את באר שבע להתקפה האחרונה במשחק, כשעל הלוח 72:70. הכדור הגיע לידיים הנכונות מבחינת באר שבע - אלעד הופמן, אבל חוסר ריכוז של רגע הוביל לאיבוד כדור ושלח את גלבוע/גליל הביתה עם הניצחון היוקרתי.
צוהלים ושמחים מהניצחון הדרמתי והחשוב פנו השחקנים להודות לקהל האדום והמסור שהגיע לתמוך ולעודד.
במחזור הבא משחק בית בגן-נר מול עירוני ר"ג ולאחריו...עפולה !!!!

קלעים:
ג'ייסון סייגרס 26 נק', דימיטריוס טרידוול (17 ריב') 21 נק', אופיר הובר 9 נק', רביב פיטשון (6 ריב') 7 נק', גיא דותן 5 נק', תמיר שמחוני 2 נק', דניאל וול וחואקין שוכמן 1 נק' כ"א. כן שיחקו אוראל לב ואביחי בן דוד