הפועל גלבוע גליל מנצחת לאחר מותחן את הפועל תל אביב בתוצאה 88:86

מחזור 6 גלבוע/גליל מתאזנת- ל- 3:3 ומטפסת למקום החמישי. בראון הצטיין עם 28 נק', 8 אסיסטים ו-5 ריבאונדים. וייז עם שתי שלשות חשובות ושוכמן טבע את המושג הגנה שוכמנית בפי הפרשנים. הקפטן תרם גם שלשת מומנטום חשובה.

הערב הקבוצה האדומה של החקלאים מהעמק התייצבה למשחק חוץ חשוב בת"א במטרה להמשיך את המומנטום משבוע שעבר, ניצחון על עירוני נהריה החזקה . מולה התייצבה הקבוצה של דני פרנקו לאחר שני ניצחונות רצופים על הרצליה ועל אילת.
גלבוע עדיין עם סגל חסר, יחזקאל סקוורר שנרשם למשחק אך עדיין לא כשיר לשחק, והריסון שמחלים מפציעה.
המשחק נפתח בסערה צפונית 6:0 לחבורה הלוחמת של בית הלחמי שציין הערב את משחקו ה- 361.


הקפטן מדגים לתל אביבים מהי הגנה שוכמנית

תל אביב הצליחה להשוות ל- 8:8, אבל משחק הגנה גדול וצליפת שלשות של קרפלס ואלטיט  כפה על האדומים מתל אביב 24 איבודי כדור ויתרון לחקלאים האדומים. בראון שהצטיין הערב עם שיא קליעות של 28 נק' כאשר במחצית הוא הספיק לקלוע 17 נק', שלט בפרקט מהרגע הראשון וכאמור חיפה על חסרונם של צמד הגארדים סקוורר את הריסון. בסיום הרבע הראשון הובילה גלבוע גליל על ת"א 24:18.
גם לרבע השני התייצבה למשחק ממוקדת, החבורה הלוחמת של בית הלחמי שפתחה את המשחק מצויים והגדילה את היתרון ל- 32:18. בנקס נכנס וצינן במעט את ההתלהבות של גלבוע, שהתעשתה וסגרה את המחצה על 56:43.


טל קרפלס צולף שלשה

למחצית השניה התייצבה תל אביב אחרת, שהצליחה לקזז את ההפרש שעמד בשיאו על 15 נק', ומכאן התחיל מותחן, כאשר מי שמשאיר את גלבוע בתמונת הניצחון הוא ג'ייקובן בראון שלקח את המשחק על הגב ושאר החברים לאחר צאתו של ג'ונסון בחמש עברות . בסיום הרבע השליש התוצאה על הלוח היתה 69:64.
ברבע הרביעי המתח גבר, תל אביב הצליחה להשוות ל- 82:82, אבל מי אם לא בראון שהמשיך למרות עייפותו  בקצב הקליעות יציב,ושוכמן עם שלשה גדולה לאחר פסק זמן החזיר את המומנטום לגלבוע.


סטון עם משחק סולידי ויציב

מקי צימק מהצבע אבל בראון קבר השיב בעוד  זריקה גדולה,והשאיר את היתרון אצל החקלאים- 84:87, המתח גבר בשניות האחרונות של המשחק כאשר ב- 21 שניות לבאזר. מקי קלע שתי קליעות עונשי, בראון מנגד קלע עונשין אחת. עדיין יתרון לגלבוע-  86:88. לאחר פסק זמן של פרנקו 16 שנ' לסיום מותירה את בנקס בעמד קליעה קשה אותה הוא מחטיא עם אייר בול ומשאיר את החבורה הלוחמת  מהגלבוע שמחים וצוהלים על הפרקט ממהרים לחגוג עם האוהדים שבאו לעודד לאחר ניצחון בתוצאה 88:86.
הפועל גלבוע/גליל: בראון 28 (7-9 לשתיים, 3-6 לשלוש, 5-7 מהקו, 8 אסיסטים), לידיי 13, סטון 11 (4-7 לשתיים, 0-4 לשלוש, 8 ריבאונדים, 4 איבודים), קרפלס 10 (2-10 מהשדה, 5-6 מהקו), אלטיט 9 (4-5 מהשדה), וייס ושוכמן 6 כ"א, ג'ונסון 5 (5 חטיפות). כן שותף: חנוכי.


 
ט