ניצחון אדום בטעם ביתי על נס ציונה בתוצאה 95:84

לאחר שלושה רבעים צמודים צמודים למדי, החבורה של בית הלחמי ברבע אחרון משובח עם הגנה מצויינת וידיים מאופסות בעיקר של הפ.פורוורד גרג וויטינגטון, מילר שוכמן וקלי ושאר חבריהם, הכריעו את המשחק והשאירו שתי נקודות חשובות בבית בגן נר.


הערב התקיים לעיני כ- 1350 צופים מתוכם מעל ל-700 מנויים, משחק הבית הראשון של הפועל גלבוע/גליל מול עירוני חי מוטורס נס ציונה שפתחה את העונה בניצחון. 
לגלבוע שהפסידה בשבוע שעבר מול אשדוד בחוץ, לאחר שכבר הובילה עליה ב- 22 נק, דבר שנתן חשיבות לשחקניו של בית הלחמי ומוטיבציה לנצח את המשחק הראשון בבית,  ולהשאיר טעם טוב בפי האוהדים שבאו לעודד ולדחוף את הקבוצה.
וכך היה, לאורך המשחק הצמוד גלבוע, גם בדקות בהן נס ציונה בהובלת גוט צלפה שלשות ואף הפכה את התוצאה לא הצליחו שחקניו של נדב זילברשטיין לברוח לגלבוע, כך שהיתרון עבר מצד לצד במהלך הרבע השני והשלישי. 
ברבע הרביעי, הקפטן שוכמן עם 4 עברות, הציק, וחטף לשחקני היריבה הכתומה, ויוטינגטון וקלי הרבו לקחת ריבאונדים ולקלוע, מילר איפס את היד, שוכמן חדר וסחט עברות, והפער הלך וגדל 3 דקות לסיום עד להפרש של /15 נק'. ומכאן המשחק היה לפרוטוקול כאשר נס ציונה מקזזת בסוף להפרש של 11 נק'.
ביום רביעי השבוע תצאגלבוע/גליל למשחק גביע נגד כפ"ס. 
 
גרג ווייטינטון הצטיין עם 23 נק'ו- 11 ריב'

הפועל גלבוע/גליל: וויטינגטון 23 (8-10 לשתיים, 2-7 לשלוש, 11 ריבאונדים), מילר 20 (4-8 לשלוש, 4 אסיסטים), שוכמן (6 אסיסטים, 3 חטיפות) וקלי (6-18 מהשדה, 13 ריבאונדים) 14 כ"א, קרופורד 10 (5-7 לשתיים, 0-3 לשלוש, 3 חטיפות), ארצי וקרפלס 5 כ"א, אלטיט 4. כן שותף: לבנובסקי.