הכנה: הפועל גלבוע/גליל VS הפועל תל אביב: 88:83

מפגש מסקרן התקיים הערב(ה'- 05/09), אמנם משחק הכנה, לאחר שמאמן האדומים מתל אביב,  אריאל בית הלחמי ושחקנו שוכמן זו היתה התמודדות ראשונה מול האקסית מגן נר לאחר שנים ארוכות במדיה.
על הקווים של החקלאים האדומים התייצב ליאור ליובין למשחקו השני במסגרת משחקי ההכנה שעורכת הקבוצה לקראת פתיחת הליגה, עם פרצופים כמעט שכולם חדשים בסגל, מעונה שעברה ממשיך נתנאל ארצי שמונה עם יותם חנוכי לקפטנים משותפים של הקבוצה, יותם חנוכי שעדיין לא מתאמן עם הקבוצה בשל השתתפותו בקורס צבאי, וללא ניק וורד שנחת רק ביום שלישי בארץ ונמצא בשלבי הסתגלות לאחר הטיסה הארוכה מארה"ב.


הצטיין במשחק, מספר-4 אדגר סוסה

המשחק נפתח בהתלהבות שחקני שתי הקבוצות, בהמשחק שהיה צמוד למדי עם סקור גבוה, כאשר שלשה על הבאזר של עמית גרשון חתמה את הרבע בתוצאה- 28:26 לתל אביב.
את הרבע השני גלבוע פתחה טוב, כאשר טילמן מסיים את הרבע עם 15 נק', וסוסה שמגלה ניצוצות עם חדירות שמתגלות קלות כבר עם 10 נק'. ארצי אחריהם עם 6 נק'. תוצאת מחצית 48:42 לגלבוע.
ברבע השלישי ת"א העלתה הילוך, ןהצליחה להפוך את התוצאה, כאשר המשחק ממשיך להיות צמוד. תוצאה בסיום הרבע השלישי- 69:68 לת"א

עמית גרשון הפעיל את היד מהשלוש 
ברבע הרביעי, תל אביב משתלטת על המשחק, ומליחה להגדיל את ההפרש לדו ספרתי, לקראת הסיום סוסה ועמית גרשון מצליחים לנגוס בהפרש, וכאמור בסיום המשחק תל אביב מנצחת בתוצאה- 88:83.
ביום א' הקרוב- 8/9, תפגוש החבורה התוססת של ליובין בהפועל יונט חולון בגן נר. המשחק סגור לקהל.

 קלעו לגלבוע/גליל: אדגר סוסה 18, ג'סטין טילמן 17, עמית גרשון 14, ג'ארמר גאלי 10, נתנאל ארצי 6, גיל בני ויפתח זיו 5 כ"א, בניה סרור 4, עידו פליישר ואייל ננקין 2 כ"א.