במסיבת העיתונאים המסורתית בסימן עשור לגלבוע/גליל, הבעלים אוחיון מציב רף גבוה העונה. ראש מוא"ז הגלבוע נור: גלבוע/גליל היא ההוכחה לכך שכל עשייה בספורט היא חלק ממערכת החינוך שלנו. בית הלחמי : "אנחנו גאים מאוד בסגל, כל אחד ואחד נבחר פה לא בכדי"

אמש התקיימה מסיבת העיתונאים המסורתית של הפועל גלבוע/גליל באולם הבית בגן נר במעמד הבעלים חיים אוחיון, ראש מוא"ז הגלבוע עובד נור, המאמן בית הלחמי, מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי, הקפטן הוותיק חואקין שוכמן ןנציג האוהדים תמיר אסטרוגו. את מסיבת העיתונאים הנחתה מזכירת הקבוצה ואשת מכירות המנויים אסת'רקה ראובן.
עוד נכחו במסיבת העיתונאים, אנשי תקשורת מהערוצים הארציים והמקומיים, ואוהדים הגרעין הקשה של אוהדי הקבוצה הסופורטרס.

את מסיבת העיתונאים פתח ראש המועצה עובד נור שאמר:"אני חושב שידוע כבר לכולם שבגלבוע, החינוך הוא התשובה לכל שאלה. גלבוע/גליל היא ההוכחה לכך שכל עשייה בספורט היא חלק ממערכת החינוך שלנו, אנחנו רואים אלפי ילדים מחוברים לקבוצה בליגת העל וזה פשוט תענוג לראות את הקשר הישיר. החיבור בין מועדון הנוער גלבוע/מעיינות לגלבוע/גליל רק מתהדק, יש פה עשייה של עשור שלם שאנחנו מאוד גאים בה".

בעלי הקבוצה חיים אוחיון. הציב העונה רף גבוה. צילום ברוך אולשק
 
אוחיון בעלי הקבוצה הוסיף: "אני מתרגש לקראת השנה החדשה, לא שמתי לב שאנחנו פה כבר עשור שנים, אבל זה ממש לא מובן מאליו. אנחנו הקבוצה ההתיישבותית היחידה בארץ, כל היתר הן קבוצות עירוניות. אנחנו מייצגים שלושה אחוז מהאוכלוסייה – מושבים, קיבוצים וכפרים – ועושים משהו מיוחד. הכרזנו על העונה שעברה כשנת התבססות, השנה אני לא מתבייש לומר שאנחנו יכולים ללכת רחוק יותר. אני מאמין ומקווה שנגיע לרמות הגבוהות. אף אחד לא הגיע לפה במקרה: סגל ישראלי מהטובים שיש בליגה, כולל השחקן הכי צעיר בליגה שיקבל דקות במהלך
העונה
".
מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי
 
מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי שדיבר לאחר הבעלים אוחיון אמר: "הגאווה שלנו היא בחבר'ה הצעירים שעלו מהנוער, כולל השחקן הכי צעיר בליגה, יותם חנוכי, שאמור לקבל דקות העונה. נהיה קבוצה צעירה, לוחמת ואנרגטית כמו בשנתיים האחרונות. הקהל שלנו נותן לנו הרגשה נהדרת, אני מרגיש פה כמו בבית. מבחינתי כמאמן, לעבוד במערכת כזו זה חלום".
מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי ביקש בתורו, להודות לצוות האימון המעטפת התומכת של הקבוצה ובפרט לאוהדים שמלווים את הקבוצה לאורך זמן תומכים בה ודוחפים גם בזמנים הקשים.
שחקן הבית ומי שמהווה כסמל הקבוצה הקפטן חואקין שוכמן, אמר: "אני חב תודה  למועדון הזה על הזכות שניתנת לי להיות הקפטן זו השנה השלישית, זו המתנה הכי גדולה שקיבלתי. המועדון הזה עיצב את האישיות שלי, על המגרש ומחוצה לו. האוהדים מעניקים לי אהבה ללא גבול, אני מאוד נרגש לפתוח את העונה הזו. אנחנו עוברים איזשהו תהליך ואני מקווה שנעשה השנה עוד צעד אחד קדימה, מבחינה שיווקית, מקצועית וקהילתית. אני מקווה שנגיע לכמה שיותר קהל. זה לא מועדון רגיל פה כמו שכולם
מדברים, אלא משפחה אחת גדולה".
נציגהאוהדים תמיר אסטרוגו
טרם שלב השאלות אמר נציג האוהדים תמיר אסטרוגו: "ישיבת נציג האוהדים בפאנל הוא בהחלט ייחודית ובהחלט לא מובנת מאליה, ומי שמכיר את המועדון יודע שלמשה זהו דבר טבעי ונכון. אנחנו מעורבים בקבוצה בהובלת אוחיון ועובד נור, כחלק מהתפישה שהקבוצה נמצאת בקהילה ומשפיעה עליה ומשקפת את הערכים שלנו בגלבוע. בהמלך העשר השנים האחרונות היו לנו רגעים יפים וגם פחות אבל אנחנו נכנסים לתקופה יפה בה יותר שחקנים מקומיים מקבלים במה, לנו האוהדים זה מאוד חשוב, מאוד שמח ומוסיף גאווה."
ובתוך כך הקבוצה עושה הכנותיה למשחק האימון נגד עירוני נהריה ביום ד' בשעה 19:00 באולם עין שרה בנהריה.
סגל הקבוצה עם ראש המועצה עובד נור והבעלים אוחיון 

בקבוצה ציינו שקצב מכירת המנויים נמשך, למעוניים ברכישת מנויים מתבקשים לפנות לאסת'רקה ראובן: 050-2345213