גלבוע גליל מסיבת עיתונאים לרגל פתיחת העונה
לאחר שנה בלאומית שבה הפועל גלבוע גליל לליגת ווינר והחלה הכנותיה לקראת פתיחת העונה. הקבוצה ערכה את מסיבת עיתונאים הרשמית באולם הבית של הקבוצה בגן נר.
מסיבת העיתונאים נערכה במעמד ראש מועצה אזורית הגלבוע עובד נור, הבעלים חיים אוחיון, מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי, מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי, קפטן הקבוצה חואקין שוכמן והגארד שזו לו כבר עונה שנייה ג'ייסון סיגרס. במסיבת העיתונאים נכחו שאר שחקני הסגל ואנשי המועדון.

מסיבת העיתונאים נערכה בהנחיית  מזכירת המועדון הוותיקה מיום הקמתו, אסת'רקה ראובן.
מסיבת העיתונאים נפתחה בדבריו של ראש מועצה אזורית הגלבוע עובד נור:  "צריך להגיד תודה רבה לסגל השחקנים ולסגל המקצועי שהעלו אותנו בחזרה לליגת העל, המקום שנועדנו לו", נור ביקש להודות לבעלים חיים אוחיון: "אי אפשר בלי להגיד לחיים אוחיון, הבעלים של הקבוצה שתורם לכדורסל הישראלי מכל הלב, המון תודה. לתרומה שלך לכדורסל פה אין אח ורע, אנחנו מודים לך על שותפות הדרך. ספורט בגלבוע זה לא רק הישגיות ומצוינות, זה קודם כל חינוך והנחלת ערכים. יש לנו למעלה מ-1,300 שחקנים במחלקת הנוער ואנחנו שמחים להוות דוגמה לכולם. אנחנו גאים להציג בסגל שישה שחקני בית בליגת העל, אנחנו רואים בזה רצף והמשכיות לכל המפעל שכמעט שמונה שנים כבר מצליח ומשגשג".

אחריו נשא דברים בעלי הקבוצה חיים אוחיון שהודה לראש מ.א.הגלבוע עובד נור וציין כי: "זה לא מובן מאליו שרשות מקומית לוקחת אחריות על מועדון כזה", המשיך הבעלים חיים אוחיון, "אנחנו הנציגים היחידים של ההתיישבות העובדת בליגת העל, אנחנו הקטנים ביותר בכמות, אבל הוכחנו לא פעם שאנחנו לא קטנים באיכות. למרות המיקום הגאוגרפי שלנו, זכינו בהישגים גדולים ששניים בכדורסל הישראלי אולי רק למכבי ת"א. טובי השחקנים והמאמנים עברו במועדון הזה, ולא במקרה. אני מאחל לנו שהשחקנים שלנו ישפיעו בעתיד בכדורסל הישראלי והעולמי, אני חושב שיש לנו חומר שחקנים שיכול ללכת בדרך הזו" 
כשנשאל על השותפות הארוכה עם מועצה אזורית הגלבוע השיב: "כל הזמן שואלים אותנו מחדש ואנחנו עונים אותה תשובה: צריך שניים לטנגו, אנחנו והמועצה הולכים יחד. הקבוצה חיה, נושמת ובועטת, היא מעל ראש מועצה כזה או אחר. זה דבר חשוב מאוד לאיזור, זה לא מובן מאליו. האיזור פה בחר לצוף מעל המים בראש גאה. לא באנו להעביר עוד עונה, אל תטעו בשחקנים שלכאורה הם חדשים או עוד לא הוכיחו עצמם מספיק. גם שחקנים שנמצאים היום בטופ כמו כספי, אליהו, אוחיון, מקל ויבזורי עשו פה את הפריצה שלהם. כל מי שיקבל הזדמנות יוכל להוכיח את עצמו, זו רוח המועדון והמאמן. לא שינינו את הדרך, גם בשנים שהצלחנו עשינו את זה עם צעירים. שיטת המשחק שלנו, כפי שאנחנו מתכננים, מאפשרת ליותר שחקנים לבוא לידי ביטוי. זה היתרון שלנו לעומת האחרים, אני מעדיף את הדרך הזו".
לאחר אוחיון, דיבר מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי שניצל את ההזדמנות לאחל החלמה מהירה וחזרה מהירה למגרשים לשחקנה של גלבוע גליל טל קרפלס שנפצע וגמר את העונה.
בית הלחמי: "ברמה האישית אני שמח להתחיל פה עוד עונה, אני מודה לחיים אוחיון על האמון והתמיכה ולראש המועצה על הדברים שהוא עושה שאינם מובנים מאליהם. שמענו את כל האמירות בקיץ על הסגל שלנו, אבל אני רוצה להגיד שאני מאוד מאמין בסגל שלנו. השחקנים שהבאנו הם אלו שרצינו, הם מתאימים לרוח ולדרך שאני רוצה להנחיל לקבוצה".
בית הלחמי הוסיף: "אנחנו נראה קבוצה מחויבת בדיוק כמו בשנה שעברה, שמשחקת יחד והכי חשוב – נהנית ומביאה כבוד והנאה לקהל ולכל מי שתומך בקבוצה", הוסיף בית הלחמי, "אני שמח מאוד שיש פה 6 שחקנים שגדלו במחלקת הנוער והולכים להיות חלק מאוד חשוב בקבוצה, זה מראה על הדרך של המועדון, שהייחוד שלו הוא בשקט שלו ובזה שאנחנו יחד כל היום. יש בזה ערך חשוב בהצלחות שלנו. אנחנו רוצים להיות קבוצה שמשחקת יחד ולוחמת. ניתן הכל בכל משחק. שנה טובה ושנישאר בריאים. אני לא יכול להתייחס כרגע למיקום, אנחנו רוצים לגבש לעצמנו דרך וסגנון. לכל השחקנים פה, כולל אותי, יש מה להוכיח. יש פה שחקנים מאוד רעבים, ואנחנו כמו השאר רוצים להיות למעלה. העונה מאוד ארוכה ונראה מה יהיה. יש פה הרבה שחקנים עם המון פוטנציאל, אנחנו נדאג שהוא ייצא החוצה".
המנכ"ל ארצי פרטי: "אנחנו מרגישים שירידת הליגה והחזרה לליגת העל גרמה לנו להיוולד מחדש, עשינו את שיעורי הבית שלנו, התחברנו יותר לקהילה ולציבור. התמיכה של ראש המועצה וחיים נותנים לנו המון כח להמשיך בדרך שלנו. אין אח ורע בארץ לזה שיש לנו שישה שחקני בית. אנחנו רואים בעצמנו חממה לגידול שחקנים צעירים ולראייה יושב לשמאלי חואקין שוכמן, דמות לחיקוי והערצה לכל ילדי המועדון והציבור הרחב בגלבוע. זה זכות להיות חלק מהמועדון הזה, אנחנו רואים עצמנו כשליחים. אימצנו מחדש את ציבור המועצה ואוהבי הכדורסל פה באיזור. אנחנו היום לא מצפים מהאנשים שיבואו לראות אותנו, אלא שיהיו חלק מאיתנו. אנחנו עושים כל מה שניתן כדי לעזור להם לעזור לנו. תוצאות הם חלק מהעניין, אנחנו נעשה הכל כדי שהאולם יהיה מלא ושהקהל יבוא לראות אותנו ולא את היריבות".
אחרי המנכ"ל פרטי דיבר הקפטן הכי צעיר בליגה, חואקין שוכמן שזו לו עונה שנייה בתפקיד:  "ראשית כל, אני רוצה להודות לחיים אוחיון ולעובד נור על כל העבודה הקשה שהם השקיעו כדי להחזיר את הקבוצה לליגת העל", אמר שוכמן, "בתור אחד שגדל בקבוצות הנוער, אני יודע כמה חשוב שיהיה לאן לשאוף בליגת העל. יש פה 1,300 ילדים שמסתכלים עלינו ושואפים להיות פה איתנו. אני רוצה להודות לכל מועדון גלבוע/גליל על הזכות שניתנה לי לשמש כקפטן הקבוצה. המועדון הזה הוא כמו המשפחה השנייה שלי, הוא נתן לי המון ערכים וטיפח אותי. למדתי פה המון דברים מעבר לכדורסל, על החיים ועל איך להתנהג. אני רוצה להודות לאריאל וניר שנתנו לי את הזכות לשמש כקפטן. כל יום שאני מגיע לאולם, אני מגיע למשפחה אחת גדולה. יש פה תשוקה, מחויבות ואהבה, אלו דברים שחונכתי עליהם ואין לי ספק שמי שנמצא פה, בורכו בתכונות האלו. אנחנו הולכים הרבה לבתי ספר וחוגים, מתערבבים פה בעמק ומפזרים המון אהבה. זה בא לידי ביטוי גם בארוחות ערב שהשחקנים מתארחים בכל שישי ואנשים רבים מי ייקח אליו שחקן כזה או אחר".
הגרד ג'ייסון סיגרס שכאמור ממשיך לעונה נוספת: "קודם כל, אני רוצה להודות למאמנים ולהנהלה. תראו מאיתנו קבוצה קשוחה מאוד, בדיוק כמו בשנה שעברה. יש לנו הרבה פוטנציאל, הציפיות שלי גבוהות מאוד, למרות שבהתקשורת אולי יגידו דברים אחרים. אתם תראו משפחה על המגרש, כמו לפני שנה. אנחנו נהיה קבוצה קשוחה שקשה לשחק נגדה ונמשיך להשתפר מיום ליום וממשחק למשחק".