הקור הירושלמי הקפיא את השחקנים
הפועל גלבוע גליל עלתה לבירה במטרה לשבור את נחס ההפסדים האחרונים כולל בגביע ונצל בין היתר  את מכת הפציעות ממנה סובלת ירושלים והכושר הירוד של שחקניה שהובילו את הירושלמים לחמישה הפסדים רצופים.
ירושלים מאידך באה בלי  ברייסי רייט ,פצוע נוסף שהצטרף לרשימה של מכת הפציעות ממנה היא סובלת לאחרונה ובעקבות זאת התחזקה גם טייוין מקי גם במטרה לשפר את ביצועיה.
למרות הפציעות, הירושלמים התאוששו, וחגגו הירושלמים בביתם בארנה על חשבונה של הקבוצה הצפונית שהייתה רכה מאוד בצבע ולראיה ג'וזף ג'ונס לשעבר מגלבוע שעשה הכרה לליגת ווינר במדיה. ג'ונס חגג עם 19 נק'.

ברק פלג: "אנחנו כל הזמן  במחשבות איך משפרים ועושים שינויים, ירושלים גם במינוס  שלושה ארבע שחקנים  עדיין לא הליגה שלנו בטח ברמת הניסיון של הישראלים,  אני לא חושב שהנקודות משקפות באמת את הפערים בינינו לירושלים, ביום נורמלי שאנחנו מתחרים ונכון שזה נראה רע מהרבע השני שפת הגוף, הרי כשהיינו במינוס 16 נק' קבוצות כבר חזרו פה מהפרש כזה, אבל כרגע במצב שלנו אין  את היכולת והכלים לעשות כאלה מהפכים, יש לנו איזושהי נקודה שאנחנו נשברים, אני אמרתי לשחקנים במחצית שאני מחפש שחקנים שרצים ומוכנים להילחם ומוכנים להקריב עברות ודקות ולראות את הזיק בעניים והקשר עם השחקנים ואני מוכן להפסיד בהפרש של 30 נק' עם שחקנים כאלה שמוכנים להימרח על הרצפה וכרגע אני לא מוצא את זה ולפעמים שינוי אחד או שניים גורם להתעורר וגם ליצור איזון וכרגע הקבוצה לא מאוזנת, צריך לקחת נשימה ארוכה ולדעת איך לעבור את הגל הזה ולדעת לעשות את הדברים נכון ולא בצורה פזיזה, כי לעשות דברים תחת לחץ זה הכי גרוע,  ראה מקרה ירושלים שחוו את זה וחווים גם עכשיו, אמנם המטרות שלנו צנועות אבל יש לנו הרבה עבוד לפנינו".
תוצאת משחק כמו במפגש הקודם, הפנים בספסל אומרות הכול

מהלך המשחק:
ברבע ראשון ירושלים התייצבה בלית ברירה עם הזר החדש מקי, צוות ברק הצליח לשמור על משחק צמוד לאחר ריצה ירושלמית של 8:2 אבל גלבוע חזרה , מקו צימק ל 10:8 אבל אז מקי פתח מבער עם שתי שלשות אליו הצטרף הלפרין עם עוד שלשה והפער נפער.
בסיום הרבע 26:15 לירושלים
גם ברבע השני גלבוע גלתה חולשה, רכה מאוד בצבע, ירושלים עטה על השלל וקלעה מכול טווח עם יותם הלפרין  שקלע ללא הפסק וגם אדם אריאל הצעיר עם שתי שלשות קבעו הרש שיא למחצית 49:25, ברנדוויין ניסה לקחת על עצמו את המשחק וצימק  עד 49:33 בסיום המחצית הראשונה.
ככל שנקפו הדקות ברבע השלישי שחקניו של ברק פלג  שפת הגוף שדרה חוסר אמונה היכולתם לחזור למשחק, ואילו הירושלים רצו ללא הפסק והגדילו כל הזמן את ההפרשל. ג'וזף ג'ונס נתן רבע מצוין ויחד עם אליהו וסמית' הגדיל את היתרון עד 45-69 בסיום הרבע. תום מעיין, אדם אריאל וטוני גפני המשיכו להגדיל את היתרון גם ברבע האחרון שנגמר ביתרון שיא, 58-88 לירושלים.
 לגלבוע גליל: יאנג 16, גודס 10, ברנדווין 10, צ'יזם 8, מנקו 6, טישמן 5, זלץ 2, שגב 1.
לירושלים: ג'ונס 19, סמית' 14 (9 אס'), מקי 14, אריאל 13, הלפרין 11 (7 אס'), גפני 9 (16 ריב'), אליהו 6 (7 ריב'), מעיין 2.