הגרלת משחקי ליגת ווינר סל והסיבוב הראשון של גביע המדינה לגברים התקיימה אמש  בסינמה סיטי בראשון לציון בנוכחות שרת התרבות והספורט לימור לבנת
לאחר ההכרזה על הפתיחה הרשמית של עונת המשחקים על ידי  יו"ר המנהלת שמואל פרנקל בירך על  הקמת האולמות החדשים שייפתחו במהלך העונה וציין את מכירת המנויים הערה.  פרנקל התייחס למאבק המנהלת בגילויי האלימות והגזענות והבטיח להיאבק בהם בכל דרך אפשרית .
דריק שארפ וזלוטיקמן בהגרלה אמש
נבשם המנהלת ,שחקן ת"א לשעבר דריק שארפ  ברך את השחקנים הזרים שעושים בארץ לראשונה בחייהם, והודה להם שבחרו לשחק בארץ למרות הדיווחים  על המצב הבטחוני והבטיח להם שישראל היא ארץ בטוחה ואחת הארצות הטובות ביותר לשחק בהן כדורסל
לאחר מכן נערכה ההגרלה על ידי שארפ ואורח הכבוד של הערב חיים זלוטיקמן שהגרילו את משחקי הסיבוב הראשון של גביע המדינה אשר יתקיים ב 7/10.
בסיום ההגרלה הוברר כי גלבוע גליל תתארח בכפ"ס מהליגה הלאומית בסיבוב הראשון של הגביע, ובליגה תפתח  גלבוע גליל את העונה הסדירה בחולון מול הפועל המקומית ולאחר מכן תערוך את משחק הבית הראשון שלה העונה מול אילת עם דן שמיר שחזר ממוסקבה.

מאמן גלבוע גליל ברק פלג:" הפועל כפ"ס קבוצה מהליגה הלאומית לא מאריות הליגה, אבל צריך לדעת לכבד אין פרבילגיה לזלזל. נבוא מוכנים כמו למשחק ליגה מאחר והגביע הוא אחד המטרות לעונה הקרובה, לגבי ההגרלה בליגת ווינר, אין לי תאוריה של מה טוב ומה לא בהגרלות כי בסופו של דבר אתה משחק נגד כולם. הייתי שמח לפתוח עונה באולם בגן נר מול הקהל החם שלנו, אבל נתאפק עוד שבוע אחד. משחק פתיחה מול חולון בטוח יהיה חם עם הקהל הביתי שלהם. התחלה טובה נותנת תאבון וזאת המטרה שלנו"

סיבוב ראשון בגביע המדינה בכפר סבא מול הפועל המקומית ב 07/10/14 
משחקי גלבוע גליל בליגת ווינר