גאווה: נתנאל ארצי נבחר לשחקן המשתפר של עונת 2018/19

בכך, הסמול פורוורד הצעיר, שהוכתר היום בטקס של מנהלת הליגה, מצטרף לשורה ארוכה ומכובדת של שחקנים ישראלים בכירים שעשו את הפריצה שלהם במדי החקלאים האדומים. נתנאל ארצי השיג את מרבית שיאי הקריירה שלו בעונת 2018/19 במדי גלבוע/גליל

כבוד לגלבוע/גליל, שחקנה הצעיר נתנאל ארצי, הוכתר לשחקן המשתפר של העונה במהלך טקס שערכה היום מנהלת הליגה בסינמה סיטי גלילות(ו', 7/6), בכך ארצי מצטרף לשורה ארוכה של שחקנים בכירים בכדורסל הישראלי שזכו בתארים במדי הקבוצה אם כתגלית השנה, פריצת השנה ותארים נוספים, לאחר שקיבלו את הבמה ליכולותיהם במדי גלבוע/גליל: ביניהם גוני יזרעאל, דגן יבזורי, חואקין שוכמן שזכה בעונה שעברה כשחקן ההגנה של הליגה ושחקנים נוספים רבים.

נתנאל ארצי(22, 1.97) המשחק בעמדת הס.פורוורד, נחשב לאחד השחקנים המבטיחים בארץ ואף היה שותף לתואר סגנית אלופת אירופה תחת הדרכתו של עודד קטש, הגיע לקבוצה מהגלבוע בעונה שעברה לאחר שעבר בשנים האחרונות בכמה וכמה מועדונים בארץ, ותחת הדרכתו של אריאל בית הלחמי, פתח במרבית משחקי העונה, בהם שיחק בממוצע של 23 דק, קלע 7.6 נק' למשחק, כאמור במהלך משחקים אלו קבע שיאי קריירה ביניהם מול ראשל"צ עם 17 נק', ומול מכבי ת"א צלף 4 שלשלות וקטף מול עירוני נהריה 7 ריבאונדים.
נתנאל ארצי לאחר קבלת התואר עם ארצי פרטי מנכ"ל המועדון
נתנאל ארצי:
"התואר הוא גאווה בשבילי, הוא מייצג את כל מה שעברתי בכל העונות הקודמות עד העונה הזאת, בה מצאתי בית חם ואוהב שיקבל אותי ויתמוך בי לאורך כל הדרך ואני מאוד נרגש לעמוד כאן ולקבל את התואר שהוא בעצם הוכחה לכך שמועדון גלבוע/גליל הוא המקום לשחקנים ישראלים שרוצים להצליח ולפרוץ וזה לא מובן מאליו. עכשיו המטרה היא להביא גם תואר למועדון ולאוהדים שתומכים בקבוצה בכל רגע נתון! תודה גלבוע/גליל על ההזדמנות הנפלאה והבמה שאתם נותנים לי נתראה בעונה הבאה"
אריאל בית הלחמי: " שמח בשביל ארצי . הוא הוכיח שבזכות עבודה  קשה ואמונה בעצמו וביכולת שלו אפשר להצליח. הוא מהווה מודל לחיקוי מבחינתי לכל שחקן צעיר שעובר קשיים בדרך כדי להגשים את עצמו ולא נשבר ובסוף מקבל הזדמנות אמיתית ולוקח אותה בשתי ידיים. ומעבר לכך גאוותנו על היותנו מועדון  שנותן במה והזדמנות לישראלים הצעירים להגשים את החלום"