חיזוק לקו האחורי של גלבוע/גליל- הסנטר הצעיר בן אלטיט חתם בקבוצה

נמשך גל ההחתמות בגלבוע, הסנטר הצעיר והמבטיח בן אלטיט(24,2.08) הצטרף לסגל של הקבוצה. אלטיט: "כשאריאל בית הלחמי התקשר אלי לא היססתי לרגע"

בגלבוע ממשיכים לבנות את הסגל, לאחר שוכמן, סקוורר, קרפלס והריסון, הסנטר הצעיר אלטיט חתם במועדון לעונה.
אלטיט הנחשב לשחקן דור העתיד של הכדורסל הישראלי, מגיע לגלבוע כחלק מחזון המועדון לתת במה לשחקנים ישראלים צעירים וכישרוניים להתפתח ולהפוך לשחקנים בכירים בכדורסל הישראלי.
בעונה שעברה שיחק אלטיט במדי אשדוד/באר טוביה עם 17.6 דק' בממוצע ב- 33 משחקים וסיפק ממוצעים של 6.2 נק' ו3.9 ריב' למשחק.
אלטיט המשחק בליגת העל כבר 5 שנים, צמח והצטיין בנוער מכבי ת"א, בעברו שנה במכללת בריאנט בארה"ב. עם עלייתו לבוגרים, הושאל אלטיט להרצליה לעונת התחשלות כאשר עונה לאחר מכן זכה עם ת"א ביורוליג בעונת 2013/14. בעונה עבר אלטיט לעירוני ר"ג בליגה הלאומית ואף נבחר ל- MVP של במשחק האולסטאר של הליגה. בהמשך חזר אלטיט לתל אביב.
בעונת 2015/16 שיחק אלטיט במדי העולה החדשה קריית גת, וכאמור בעונה שעברה שיחק אשדוד/באר יעקב.
בן אלטיט: "האמת שזה היה באוויר, כבר לפני שנתיים זה היה ממש קרוב, תמיד שמעתי משחקנים ששיחקו בגלבוע רק דברים טובים, שזה מקום שקט, חממה לגידול שחקנים שרק מתעסקים בו בכדורסל וזה מאוד קרץ לי לבוא כי זה מאוד מתאים לאופי שלי, וכשאריאל בית הלחמי התקשר אלי  לא היססתי לרגע, אני חושב שזהו אחד הקיצים היחידים שלא הייתה לי התלבטות בכלל, אני מתרגש  ומחכה כבר לאימונים, אני יודע שזה מקום שמתאים לי מבחינת השיטה, הריצה, ההתלהבות, הלחימה זהו הסגנון שאני אוהב לשחק. וגם המסירות הידועה של האוהדים של הקבוצה. מאחל לנו הצלחה ואדום עולה"
מנכל גלבוע/גליל ארצי פרטי: "בן שחקן מוכשר שמתאים ל D.N.A של המועדון ,שמחים שבחר בנו ומאחלים לו הצלחה בגלבוע גליל ! "