זר ראשון חתם בגלבוע

ג'ארמר גאלי(28,1.96), מלך הסלים והאסיסטים של רעננה עונה שעברה, חתם בקבוצה ויהיה הזר הראשון שמצטרף לחבורה של ליובין. גאלי בעל ניסיון אירופי, העמיד במהלך עונה שעברה ממוצע של 23.4 נק' למשחק, 6.4 ריב' ו- 4.9 אסיסטים. ליובין: " לפעמים הדברים הטובים נמצאים קרוב אלינו"

החתמה ראשנה של שחקן זר בגלבוע, הפורוורד האמריקאי ג'ארמר גאלי ששיחק בעונה שעברה במדי רעננה, עולה ליגה. גאלי, שאביו ג'יימס לבטח מוכר לאוהדי הכדורסל הוותיקים  בשנות ה90 המוקדמות לאחר שכיכב בשורות מכבי ראשל"צ בעמדת הסנטר מספר שנים.
כאמור בנו ג'ארמר אוטיס גאלי יחל  את עונתו השנייה בישראל במדי החקלאים האדומים. גאלי שנולד בבומאונט טקסס שיחק במדי מכללת מיזורי, ולאחר מכן יצא לאירופה לקבוצת מוסל פיקס בליגה הלוקסמבורגית במדיה שיחק במשך 4 שנים כאשר בעונתו האחרונה הוא העמיד ממוצע של 25.8 נק, 8.7 ריב , 3 אס' 2.2 חט' למשחק.גאלי מצטרף לסגל של ליובין שכולל את הפורוורד נתנאל ארצי, הפורוורד שחקן הבית יותם חנוכי, הגארד עמית גרשון, הרכז גיל בני והסנטר עידו פליישר.
בתוך כך מהקבוצה נמסר כי נותר כשבוע עד לסיומו של מבצע חידוש המנויים שמעודד למחדשי מנויים לצרף מנויים נוספים, דבר שמזכה אותם בהטבות. עוד נמסר כי בקרוב תחל מכירת מנויים לציבור הרחב
ליאור ליובין על החתמת ג'ארמר גאלי: "מאוד שמחים על החתמת ג'ארמר, לפעמים הדברים הטובים נמצאים קרוב אלינו, גאלי שחקן מאוד מגוון התקפית. ובנוסף בחור נהדר, שומר מצוין, ועם הרבה תשוקה למשחק, בדיוק מסוג השחקנים שאנחנו רוצים בגלבוע"