התגעגענו אז באנו: ארגון אוהדי גלבוע/גליל 'הסופורטרס' ומנכ"ל המועדון פרטי בטנגו אוהב

דרורי יו"ר ארגון האוהדים: "גדלנו בשלוש השנים האחרונות באחוזים מדהימים, שמנו יצא למרחקים בשל ההתנהלות הערכית והמיוחדת שלנו במהלך העונה". ארצי פרטי מנכ"ל המועדון:" עברנו טלטלה בקיץ - נפרדנו מסמלים. אמנם לא קל, אבל אנחנו מפרגנים ומתקדמים. אנחנו בהתחלה חדשה. שמחים ואוהבים את מה שנוצר פה". אורח במפגש, שחקן הנבחרת האולימפית נתנאל ארצי קפץ להגיד שלום.
 

אוטוטו מתחילים בגלבוע עונה חדשה, עונת 2019/20 שתהיה הפעם שונה מקודמותיה בשנים האחרונות בצל ביטול החוק הרוסי, ומעבר המאמן בית הלחמי והקפטן שוכמן לתל אביב, יוצאת הקבוצה לדרך חדשה ומרעננת עם ליאור ליובין, המאמן שהביא הכי תארים למועדון שחוזר לקווים בגן נר עם סגל צעיר ורעב, ולקראת העונה החדשה המתקרבת לפתיחתה, נערך בגן נר באולם הבית של הקבוצה, מפגש פורה בין נציגי ארגון האוהדים של מועדון גלבוע גליל "הסופורטרס", לבין מנכ"ל המועדון ארצי פרטי במסגרת מפגשי העבודה המסורתיים שנערכים כבר מספר שנים לצורך עדכון והגברת הקשר בין המועדון לאוהדים.

עידן דרורי, יו"ר חוג האוהדים פותח את המפגש

חוג האוהדים "הסופורטרס" גדל באחוזים מדהימים

את המפגש פתח יו"ר חוג האוהדים עידן דרורי שביקש בשם האוהדים להתעדכן בנעשה בקבוצה לקראת העונה הקרבה, ובמקביל יצא בקריאה לאוהדי הקבוצה להירתם ולעזור בשיווק מנויים, במטרה למלא גם העונה את האולם בגן נר בקהל גדול וצבעוני שידחוף את החבורה הלוחמת של ליובין. דרורי ביקש בנוסף להגדיל את שיתוף הפעולה עם הקבוצה בנושא התכנים של המועדון.
דרורי: "גדלנו בשלוש השנים האחרונות באחוזים מדהימים, שמנו יצא למרחקים בשל ההתנהלות הערכית והמיוחדת שלנו במהלך העונה, אנחנו מקבלים פידבקים רבים על כך מראשי מחנות אוהדים בקבוצות אחרות שמציינים אותנו כדוגמה לשיתוף פעולה של ארגון אוהדים עם הנהלת הקבוצה. המטרה העונה למלא שוב את אולם גן נר ולהמשיך להיות בצמרת מספר האוהדים למשחק בליגה.

למרות ביטול "החוק הרוסי", 2 ישראלים על הפרקט לאורך המשחק

לאחריו,  דיבר מנכ"ל המועדון פרטי  שסקר בפני האוהדים את התהליכים שעוברת הקבוצה, ועדכן את  הנוכחים כי הסגל  הקבוצה עד לרגע זה מונה 7 שחקנים, נתנאל ארצי, חנוכי, בני, פליישר, גרשון, האמריקאים גאלי וטילמן, כאשר להשלמת הסגל נותרה החתמת שחקן ישראלי בכיר, ושני זרים.
פרטי עדכן כי את הסגל ישלימו שני שחקני בית נוספים הגבוה הכישרוני , בניה סרור שהשתייך לסגל הרחב של נבחרת העתודה, והגארד עמית ראובן שחזר בסוף עונה שעברה לקבוצה מהפועל נצרת וימשיך בגלבוע גם העונה. פרטי הדגיש בפני האוהדים, כי למרות ש"החוק הרוסי" בוטל(2 שחקנים ישראלים בחמישייה על המגרש), כמועדון שמהווה בית לשחקנים ישראלים וטיפוחם, הקבוצה תמשיך ותתייצב על הפרקט עם 2 ישראלים בהרכב לאורך המשחק.


ארצי פרטי, מנכ"ל המועדון מעדכן את האוהדים בהכנות לקראת העונה הקרובה

נקבעו 5 משחקי אימון אטרקטיביים, 3 מהם יתקיימו בגן נר

פרטי עדכן את האוהדים כי ב- 15 באוגוסט תתקיים הגרלת המשחקים לעונה הסדירה, וכי עד כה נקבעו 5 משחקי אימון, שלושה מהם בבית במהלך ספטמבר, עם הפועל ת"א, חולון ונס ציונה, משחק שהכנסותיו יועברו למועדון הנוער גלבוע/מעיינות. בנוסף למשחקים אלו, תתמודד הקבוצה ב- 19 לספטמבר עם הפועל באר שבע בחוץ במסגרת שמינית גביע ווינר.

מנויים רבותי מנויים!

בנושא המנויים ציין פרטי כי למבצע חידוש המנויים הייתה הצלחה גדולה, ובימים הקרובים הוא יסתיים, כאשר בשבוע הבא, יחל מבצע מכירת מנויים, שמחירם הם בין הנמוכים בקבוצות בליגת העל בארץ, אנחנו רואים התעוררות בנושא, פניות רבות של אוהדים אם במיילים אם בטלפון למזכירת השיווק אסתרק'ה.
בנושא האוהדים ציין  עוד פרטי כי לקראת העונה הקרובה, יש בהחלט כוונה לשדרג את חנות המרצ'נדייז ולתת לה ביטוי שיווקי ופרסומי יותר.

יועצם פרויקט גלבוע/גליל מחבקת את הקהילה"

בנושא פרויקט הדגל לחיבור של המועדון לקהילה- "גלבוע/גליל מחבקת את הקהילה", מסר פרטי כי בכוונת המועדון להעצים עוד יותר הפרויקט שיימשך, ויתמקד בעשייה ובפעילויות חברתיות למען הקהילה. פרטי הזמין את האוהדים להמשיך ולהציע רעיונות ולהירתם, כחלק משיתוף הפעולה של המועדון עם האוהדים.
פרטי: " עברנו טלטלה בקיץ - נפרדנו מסמלים. אמנם לא קל, אבל אנחנו מפרגנים ומתקדמים. אנחנו בהתחלה חדשה. שמחים ואוהבים את מה שנוצר פה, המאמן חדש/ישן  ליאור ליובין מרשים ביותר, הן כאדם והן מבחינה מקצועית, וכולנו עובדים מאחורי הקלעים על השלמת הסגל. כקבוצה שמשמשת כסמל לטיפוח השחקנים הישראלים, למרות ביטול החוק הרוסי נמשיך לשחק עם שני שחקנים ישראלים לפחות  בהרכב על הפרקט. מאחל לכולנו עונה טובה יותר מקודמתה, ובעיקר שהאוהדים ייהנו ביציעים. השבוע אנחנו יוצאים במבצע מנויים במחירים אטרקטיביים בכל החזיתות, במדיות חברתיות, בפרסום בחוצות העמק ועוד,  ולפי בדיקה, מחירי המנויים שלנו בין הנמוכים בקבוצות ליגת העל. "

בקרוב אתר חדש מעודכן במעטפת אפליקטיבית עם תכנים מגוונים מעודכנים

איש המדיה והדיגיטל של הקבוצה ברוך אולשק, בישר לאוהדים במפגש, כי בעונה הקרובה האתר הנוכחי יוחלף באתר חדש ומתקדם יותר, שהיה במעטפת אפליקטיבית, הודעות עדכון ישלחו לאוהדים שיתקינו את האפליקציה בטלפון הנייד. באתר החדש יהיו תכנים מעניינים רבים ומעודכנים שאת חלקם הוא ישאב מאתר המנהלת. העונה מסר אולשק כי בנוסף למדיות החברתיות הקיימות, העונה יופעל ניוזלטר לאוהדים שירשמו אליו עם עדכונים שבועיים וחודשיים.


שחקן הקבוצה נתנאל ארצי במפגש האוהדים

ומי קפץ לבקר?
במהלך המפגש הפתיע שחקן הקבוצה נתנאל ארצי את האוהדים, לחץ ידיים ושיתף אותם בחוויותיו האישיות מאליפות האוניברסיאדה שהסתיימה לאחרונה במסגרת הנבחרת האולימפית. השחקן סיפר שהוא נמצא כעת בעיצומם של הכנות ואימונים אישיים לקראת העונה הקרובה. *ארצי קרא לאוהדים לרכוש מנויים ואמר*, "אנחנו על הפרקט ואתם ביציעים נעשה ביחד עונה חלומית".