האוניבסיאדה בטייפה יצאה לדרך עם הנבחרת האולימפית של ישראל אותה מדריך מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי, ומשחקים בה חואקין שוכמן שמשמש במקביל לקפטן של גלבוע/גליל גם כקפטן הנבחרת, ובן אלטיט הסנטר האתלטי שהצטרף לקבוצה העונה.

את משחקיה תתחיל הנבחרת לשחק  ביום ראשון נגד ליטא. בהמשך יפגשו שוכמן ואלטיט ברוסיה, אוסטרליה, אוקראינה ומוזמביק.
המאמן אריאל בית הלחמי: “עברנו הכנה טובה. כמובן שיש בעיות רגילות, פציעות, שחקנים שעברו לבוגרת וזו מטרת הנבחרת האולימפית ואני שמח שחלק עברו וגם יהיו חלק מהנבחרת באליפות אירופה. הנבחרת שלנו מוכנה לאתגר. יש לנו שחקנים שאנחנו מאמנים בהם. יש עוד כמה פציעות של שחקנים שעדיין לא כשירים לחלוטין, אבל אני מאמין שעד המשחק הראשון כולם יהיו בסדר. אנחנו מאוד מתרגשים לקראת הנסיעה והמשחקים, אבל המטרה הגדולה היא לצבור ניסיון בינלאומי בגיל שאין בו תחרות באירופה וזה בהחלט  ייתן לשחקנים ניסיון טוב וברמה גבוהה מאוד. אני מאמין שחלק מהשחקנים שלנו, יהיו כבר בנובמבר הקרוב חלק משמעותי בסגל הנבחרת הבוגרת במשימה הבאה שמצפה לה אחרי אליפות אירופה. אני מודה לכולם על האמון והתמיכה וגם לשחקנים שהיו איתנו ולא נסעו בסופו של דבר ולא בגלל יכולתם המקצועית”.

בסגל הנבחרת: נאור שרון, יפתח זיו, איגור קולשוב, גולן גוט, דניאל קופרברג, בן אלטיט, דניאל דנינו, חואקין שוכמן (קפטן), נתנאל ארצי, עמית גרשון, אוראל לב, תומר גינת.