הפסד שלישי ברציפות בסיבוב השלישי לשחקניו של בית הלחמי לאחר הפסד צורב להפועל תל אביב בבית בגן נר, בתוצאה 92:70. ביום רביעי השבוע, יוצאת הקבוצה לאשדוד בתקווה לנצח ולבלום את ההידרדרות שיכולה לגרום להסתבכות בתחתית

אמש נערך מחזור מס' 25 בליגת ווינר סל בגן נר בה ארחו החקלאים האדומים את הקבוצה באדום מתל אביב.
שתי קבוצות שמנסות להיכנס לשמינייה המובילה ולהתבסס בה לקראת משחקי הפלייאוף. גלבוע לאחר שני הפסדים, ןמנגד ת"א שהיגיע מעודדת לאחר ניצחונה המרשים על הפועל ב"ש.
על הנייר, הציפייה היתה למשחק חם ורווי יצרים, על הפרקט נראתה קבוצה אחת, לאחר שחניכיו של בית הלחמי לקו בריפיון, ולא הצליחו באמת לאיים על חניכיו של פרנקו, שהובילו לאורך כל המשחק.
ברבע  השלישי לקראת סיומו, היו קולות של קאמבק, אבל תל אביב השכילה לברוח שוב. בדקות הסיום שהפכו לגארבץ' טיים שותף שחקנה הצעיר של גלבוע אייל ננקין שצובר דקות ממשחק למשחק.


משחק לא רע לברייאנט קרופורד שחוזר לעצמו ונראה רעב ו

ביום רביעי השבוע תצא הקבוצה למשחק חוץ קשה באשדוד נגד הדולפינים שמנסים  להתרחק מתחתית ההטבלה וחווים בעצמם תקופה קשה לאחר שניצחו רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים. צחוק הגורל- את הפועל תל אביב.
במפגש האחרון בין גלבו/גליל לבין אשדוד בסוף פברואר,הסתיים המשחק בניצחון חבורתו של בית הלחמי בהפרש של נקודה.


אייל ננקין צובר דקות משחק

אז מה צפוי לנו בהמשך: ברביעי הקרוב נוסעים לעיר הדולפינים, אשדוד, לאחר מכן חוזרים לגן נר לדרבי צפוני נגד עירוני נהריה.
להסעות לאשדוד: דרורי- 050-539-8691

קלעו לגלבוע/גליל: וויטינגטון 27 (8-14 לשתיים, 3-6 לשלוש, 14 ריבאונדים), קלי 14 (6-10 מהשדה, 2-5 מהקו, 3 איבודים), קרופורד 11 (4-12 מהשדה, 3-6 מהקו, 6 אסיסטים), סקוט 8, שוכמן (0-4 לשלוש, 6 אסיסטים) וקרפלס (0-5 לשלוש) 5 כ"א. כן שותפו: ארצי (0-8 מהשדה, 6 ריבאונדים), נבון וננקין.