הפועל גלבוע גליל פותחת עונההקבוצה מהגלבוע המזוהה עם ההתיישבות העובדת, החלה  היום את אימוניה באולמה בגן נר לקראת העונה הבא בליגת העל אליה חזרה לאחר עונה אחת בלאומית  אותה סיימה בפוטו פיניש מלהיב.
על הפרקט בגן נר נראו פנים חדשות וישנות בסגל של אריאל בית הלחמי ועוזרו ניר קפלן.
את פני השחקנים קידמו אוהדי הקבוצה "החקלאים האדומים"  ששרו לכבוד השחקנים את מחרוזת שירי העידוד.  


העונה משחקים בקבוצה ששה שחקנים תוצרת בית שהבכירים בהם הקפטן חואקין שוכמן וזיו בן צבי לצד אופק סייג, שגב גרילק, אביאל לוי ועמית ראובן.
אליהם הצטרפו לסגל  יחזקאל סקווארר  הוותיק וטל קרפלס, כשאופיר הובר ממשיך מעונה הקודמת עם הגארד ג'ייסון סיגרס האמריקאי.
בגזרת הזרים החדשים, מלבד הסנטר מרפי הולוואי, ששוהה בימים אלה לצד אשתו שילדה וצפוי להגיע רק בעוד כשבוע, התייצבו לאימונים לאחר שנחתו אמש בארץ והתמקמו בגלבוע , הגארד מייקל קוואלס שהראה במהלך האימון ניצוצות מיכולתו לרחף אל הסל והפורוורד הגבוה אריק גריפין.תגובות:
ארצי פרטי מנכ"ל המועדון: "אנחנו שמחים ונרגשים לפתוח עונה בליגת העל. הסגל כמעט והושלם ויצאנו לדרך . נבנתה קבוצה רעבה וצעירה עם המון רצון להצליח יחד עם קהל האוהדים והדחיפה מצפים לעונה מאתגרת ומהנה . אנחנו מודים לחיים אוחיון ולראש המועצה עובד נור על התמיכה והנכונות להצעיד את הגלבוע לפסגת הכדורסל בארץ."
מאמן גלבוע גליל אריאל בית הלחמי: "מרגש מאוד להתחיל את העונה, יש לנו קבוצה טובה"
קפטן הקבוצה חואקין שוכמן: "אני מאוד שמח על פתיחת העונה, כיף גדול שאנחנו חוזרים למקומנו הטבעי בליגת העל, אני שמח על השחקנים שהוחתמו בקבוצה, כל אחד מהם מתאים לרוח של המועדון, ואין לי ספק שעם תשוקה ומחויבות אנחנו נגרום לאוהדים ליהנות מהעונה הבאה"