יוצאת לדרך: הפועל גלבוע/גליל חזרה לעניינים, עברה בבקרה התקציבית

בשורות משמחות לאוהדי גלבוע/גליל, לאחר שעננת הפירוק ריחפה מעל לראשה של הקבוצה בימים האחרונים. הקבוצה עברה היום(ג') בבקרה התקציבית ותפתח את עונת 2019/20 כסדרה!

לאחר הסערה בימים האחרונים, בהם נשקפה סכנת פירוק לקבוצה האהודה של הפריפריה ושל ההתיישבות העובדת, ולאחר שאוהדי הקבוצה שינסו מאתניים ביחד עם ראש מועצה אזורית הגלבוע עובד נור שמנווט אותה בימים לא פשוטים של גרעון, ולאחר שנמצא הפתרון להשלמת תקציב הקבוצה. היום העמיד בעלי הקבוצה חיים אוחיון את הערבויות הנדרשות לבקרה התקציבית שאישר את תקציב הקבוצה לעונה הקרובה.

בעקבות זאת, תואץ מלאכת השלמת הסגל תחת שרביטו של ליאור ליובין, הכולל עד כה את נתנאל ארצי הממשיך לעונה שנייה, יותם חנוכי שחקן הבית בוגר גלבוע/מעיינת, ואלוף אירופה הנוכחי, גיל בני ועידו פליישר גם אלופי אירופה שנה שעברה, עמית גרשון, האמריקאים ג'ארמר גאלי, וג'אסטין טילמן. אליהם הצטרפו שחקני הבית בוגרי מועדון הנוער גלבוע/מעינייות עמית ראובן ובניה סרור.

מהמועדון נמסר כי חלק מהשחקנים כבר עבר לגור בגן נר, ובימים הקרובים ינחתו בגלבוע גאלי וטילמן, עם הסגל נמנה גם שחקן הבית אייל ננקין האוחז בכרטיס כפול וישחק העונה בליגה הלאומית באליצור נתניה. השבוע צפויים השחקנים להתחיל להתאמן בגן נר באופן רשמי.


יוצאים לדרך חדשה

הבשורות הטובות על המשבר שחלף, האיצו בגזרת המנויים את קצב הרכישה, ובקרוב נמסר יחלו פעולות שיווק ויראליות אתגריות.
יו"ר ארגון האוהדים עידן דרורי ונציג תמיר אסטרוגו שנרתמו כאמור לפתרון המשבר, בקשו לציין בהזדמנו זו כי מבצע גיוס ההמונים בו פתחו עורר עניין רב בקרה חובבי הכדורסל בארץ ברשתות החברתיות ובתקשורת ונרשמה התגייסות גדולה, כרבע מן הסכום בימים ספורים כבר הושג, אולם נדרשת התגייסות של כולם להמשך גיוס הכספים לקבוצה בכדי לעמוד ביעד של תכנית גיוס ההמונים. כתובת אתר גיוס ההמונים מימונה: http://bit.ly/33mkLfj