גלבוע/גליל - מכבי חיפה 92:90 לליובין

החבורה הלוחמת של ליובין גברה על שחקניו של סוונה, במשחק התקפה נהדר, וזאת ללא 4 משחקני הסגל: ארצי ,סוסה ובניה הפצועים, והגבוה ניק וורד שלא חש טוב. לאחר סיום דרמתי ומותח, עם שלשלת קלאצ' על הבאז של גאלי ששלחה את הקבוצות להארכה, גיל בני הצעיר עמד בלחץ וקלע מהעונשין את שתי נקודות הניצחון.

במשחק הכנה שהתקיים ברוממה חיפה, פגשה הפועל  גלבוע/גליל במכבי חיפה, וניצחה אותה בתוצאה 90:92 במשחק התקפה נהדר, לאחר הארכה וזאת ללא 4 שחקני סגל וללא יפתח זיו ועידו פליישר שיצאו בגים 5 עברות.
לאחר רבע ראשון שהיה שייך לירוקים והסתיים בתוצאה 28:24 לחיפה, גלבוע הפכה את התוצאה עם ריצה  של 18:0 ואף הגדילה את ההפרש לדו ספרתי 58:48. בדקות פחות טובות של שחקניו של ליובין, חיפה הצליחה לצמק ולמחוק את ההפרש, והמשחק הפך צמוד ומותח.


ג'ארמר גאלי בערב נהדר עם 24 נק', ושלשת קלאצ' על הבאזר

ברבע האחרון והדרמתי, חיפה השוותה ואף הובילה 5 שניות לסיום הזמן הרשמי של המשחק 86:83. הגארד האמריקאי גאלי, בערב נהדר, לאחר תרגיל מהחצי של החקלאים, מצליח להגי לקשת החיפאית, להתרומם ולקלוע מחוץ לקשת להשוות את התוצאה 86:86 בשלשה אדירה על הבאזר.
כאמור בסיום, גם לאחר יציאתם של פליישר וזיו ב 5 עב', שחקניה הצעירים של גלבוע/: חנוכי, גרשון, בני, ננקין וגאלי עמדו בלחץ במשחק הגנה מצוין

גיל בני על קו העונשין. עמד בלחץ וקלע את שתי נקודות הניצחון

קלעו לגלבוע:
גאלי 24 נק' ו- 4 ריב', טילמן 18 נק' ו- 10 ריב', זיו 15 נק', יותם חנוכי 14 נק", עמית גרשון 11 נק' ו- 7 ריב', גיל בני 7 נק' ו- 4 אס', ננקין 4 נק'.