חמש נקודות על משחק הניצחון מול חולון

תמיר אסטרוגו

  1. תאומי המגדל דור 2.0

הקדנציה הקודמת (והנפלאה) של ליאור ליובין אצלנו הסתיימה באליפות בלקנית ובסגנות הליגה (הסדירה) בהובלתם של תאומי המגדל רומאו טראוויס וג'וזף ג'ונס.
הגירסא הנוכחית בדמותם של טילמן וורנאדו מסתמנת גם היא כמרשימה ואיכותית. ריבאונדים, התמקמות בצבע, משחק עם הגב לסל, חסימות.
יחד עם עידו פליישר ויותם חנוכי (תהיה בריא) הצעירים יש לנו עומק ומגוונות בצבע שמבטיחים רבות להמשך.
 
  1. הברומטר

הנפשות "הטהורות" שבמחוזתינו תמיד מרימים גבה כששחקן ליגה לאומית מוצא את דרכו לליגה העל. ג'ארמר גאלי התגלה בשני המשחקים כברומטר שלנו. האיש שעושה הכל על המגרש – מתפרצות, ריבאונדים, אסיסטים, הגנה חזקה. כשהעסק נתקע לוקח אחריות ומייצר נקודות שמרגיעות את כולם.
לא סתם סל של האיש היקר הזה בסיום ההארכה בחדירה יפהפייה היה הקש ששבר את הגב החולני.
 
  1. כתבו עליו בעיתון

יפתח זיו פתח טוב את העונה. נראה מבוגר יותר, שקול יותר, לא מכריח דברים, מחויב ומלא תשוקה, לוקח אחריות (דקות ענקיות בהארכה גם בהגנה וגם בהתקפה).
יש מצב שהוא קרא מה אמרו עליו (נשמות "טהורות" כבר אמרנו...) ובא לענות לכולם על הפארקט.
תמשיך ככה חבר. אנחנו מאמינים בך.
 
  1. יש עוד הרבה עבודה

שני ניצחונות מרשימים ואיכותיים אספנו לנו בפתיחת הליגה אבל הדרך עוד ארוכה ורבה. יש עוד הרבה עבודה לליאור, לגיא ולשחקנים.
האחוזים לשלוש עדיין לא משהו. לא כולם עדיין בשטף המשחק. למרות הניצחון מול חולון הובסנו בריבאונד (52-39 להם). היו קטעים לאורך המשחק של נפילה התקפית וקבלת החלטות לוקה בחסר (בייחוד בפתיחת רבעים משום-מה).
 
  1. הקהל

זו לא רק הכמות המרשימה בשני משחקי הבית, זו המעורבות של הקהל במה שקורה על הפארקט, זה העידוד המאסיבי, זו התמיכה המרשימה לאורך כל המשחק.
אולי זה סימן השאלה שעמד על הקבוצה מהקיץ, אולי זו התחושה שיש באוויר שתהיה עונה טובה, ואולי זו עוד מקפצת מדרגה יפה שאנחנו עושים. מה שבטוח זה כיף גדול.
ועל זה נאמר – דיו גלבועעעע