הבוקר הושלמה בניית סגל החקלאים האדומים לאחר שהגארד האמריקאי ג'ייקובן בראון(27,1.88) חתם בגלבוע/גליל לעונה אחת,
ומצטרף לקו האחורי של אריאל בית הלחמי, לצידם של יחזקאל סקוורר הריסון, והמתאזרח ספנסר וייס.
בראון בעל ניסיון אירופי בשנים האחרונות הכוללות אליפות במדי אסטנה בקזחסטן, שיחק גם בליגה היוונית במדי מרת'ימנו וקבוצת דארמה בה כיכב עם 17.2 נק' למשחק, ובנוסף שיחק בליגת ה-VTB וביורוצ'אלנג'.
אל הצפון מגיע בראון מהליגה הטורקית שם שיחק במדי טורק טלקום ובקרשיאקה בשנתיים  האחרונות, כאשר בעונה האחרונה רשם ממוצעים של 11.2 נקודות, 4.5 אס' ו-1.8 ריב' למשחק. במקביל התבלט בליגת האלופות של פיב"א עם 15.5 נק’ ן- 5.2 אס'. 
עם החתמתו של בראון, הסגל של בית הלחמי כולל 4 זרים, בראון, דיאנג'לו הריסון, זאק לידיי וטיילר סטון, ואת הסגל הישראלי, שחקן הבית הקפטן חואקין שוכמן, הגארד יחזקאל סקוורר והפורוורד טל קרפלס, הסנטר האתלטי בן אלטיט והמתאזרח ספנסר וייס אליהם הצטרפו שחקני הבית הצעירים בוגרי מחלקת הנוער עמית ראובן, ויותם חנוכי.
היום(ג' 12.09) חוזרים שחקני הקבוצה ממחנה אימון בכפר בלום, כאשר ביום בסופ"ש זה מתוכננת הקבוצה להשתתף בשני משחקי אימון שתקיימו במסגרת טורניר כפר תבור, כאשר ביום חמישי הקרוב(14.09) יתקיים משחק מעניין בו יפגוש בית הלחמי וחניכיו בעוזרו בנבחרת האולימפית עופר רחימי עם מכבי חיפה. בשבת(16.09) תפגוש גלבוע גליל במכבי ת"א או הפועל יונט חולון.
מגלבוע/גליל נמסר כי השנה תתקיים חגיגת פתיחת עונה בסימן עשור לפעילותה של הקבוצה והאירוע יכלול חגיגה כפולה, הפנינג לקהל הרחב שיכלול הפתעות רבות ומשחק אימון נגד נהריה שיחתום את הערב.
בשורה נוספת לאוהדי הקבוצה, בקרוב יוצא לראשונה למכירה ליין מוצרים מגוון של הקבוצה לאוהדים.
עודנמסר מהקבוצה כי קצב רכישת המנויים  משביע רצון והולך להיות חורף חם לאחר שונכון לרגע זה נמכרו מעל 700 מנויים.
את רכישת המנויים למשחקי הקבוצה מרכזת אסתרקה: 050-2345213