דרבי צפוני בגוון אדום סגול בגן נר

החבורה הלוחמת של בית הלחמי תפגוש בנהריה של אריק אלפסי והאקסים אלכס יאנג, סטו דגלאס וזיו בן צבי. המטרה לעצור את הזריקות מחוץ לקשת של נהריה ואת רצף הניצחונות של הסגולים, ולעצור את רצף היסטוריית הסטטיסטיקה שנוטה לצידה של נהריה 

היום (6/11 – 19:45) תפגוש הפועל גלבוע/גליל את עירוני נהריה בהיכל הטוטו בגן נר. גלבוע רוצה לשבור את רצף ההפסדים האחרונים, נהריה מצידה רוצה להמשיך את המומנטום.
לחבורה הלוחמת של בית הלחמי משימה נוספת מלבד עצירת רצף ההפסדים, לעצור את סטטיסטיקת המפגשים בין שתי הקבוצות שנוטה לצידה של נהריה, לאחר שבששת המפגשים בין שתי הקבוצות, ידם של הסגולים של אלפסי על העליונה כולל 4 ניצחונות בגן נר.

האקסים בן צבי, דגלאס ואלכס יאנג חוזרים לגן נר

למרות שגלבוע מתייצבת למשחק עם מסדר פצועים אבל עם מוטיבציה גבוהה של החבורה הלוחמת של  בית הלחמי ששחקניה נחושים למלא את חסרונם של הפצועים, סקורר, והריסון ביחד עם המחליף להריסון הרכז ג'ונסון. נהריה מנגד מתייצבת בכושר מצוין, עם יכולת קליעה מרשימה מבחוץ, ובנוסף יזמן המשחק המעניין  סוג של מפגש אקסים, זיו בן צבי ששיחק עונה שעברה בגלבוע והחליט העונה לעלות צפונה יותר,  ואלכס יאנג הסקורר וסטו דאגלס ששיחקו יחדיו מדי גלבוע/גליל בעונת הירידה ללאומית לפני 3 שנים.