גלבוע/גליל העלתה הילוך בדרייב אין: ניצחון על הפועל ת"א 86:76

שיא איבודים לשתי הקבוצות 49 איב' יחדיו. לאחר רבע ראשון רע בו נקלעו לפיגור דו ספרתי מוקדם, התעשתו שחקניו של בית הלחמי והצליחו לאזן את המשחק שהפך צמוד עד לרבע השלישי. ברבע האחרון, העלו הילוך וניצחו את ת"א. קרופורד 25 נק', וויטניגטון עם דאבל פיגרס 17 נק' ו- 11 ריב'.

 
במחזור השלישי בליגת ווינר סל, התארחה הפועל גלבוע גליל באולמה הביתי של הפועל תל אביב בהיכל שלמה, ועלתה למאזן חיובי עם שני ניצחונות והפסד אחד. הניצחון בתל אביב למעשה ניצחון החוץ הראשון של הקבוצה העונה.
פתיחת הרבע הראשון לא ניבאה טובות להמשך, שחקני ת"א פתחו בטירוף את המשחק, עשו ריצה של 8:0 ועף עלו ליתרון דו ספרתי מוקדם. ככל שהמשחק התקדם הוא הפך למעט "שכונתי" מעודף האנרגיות של שתי הקבוצות, קרופורד שלהט וסיים את המשחק עם 25 נק', נטל בשלב זה את ההובלה וביחד עם חבריו שהתעשתו, הצליחו לסיים את המחצית עם תוצאה של רק 42:41 לת"א.
ברבע השלישי שתי הקבוצות המשיכו במסכת האיבודים, שלשות נענו בכל צד. תוצאת סיום הרבע השלישי הסתיימה בשוויון 58:58.


נתנאל ארצי הצעיר מתחיל להראות את יכולותיו- 7 נק' רציפות

ברבע הרביעי שחקניו של בית הלחמי העלו הילוך במשחק התקפה מסודר והגנה קשוחה, נתנאל ארצי הצעיר עם 7 נקודות רצופות חשובות בדקות קריטיות של הרבע , מילר הוסיף שתי שלשות משלו, כאשר וויטניגטון דקה לסיום נועץ שלשה שממנה ת"א כבר לא יכלה לחזור.


גרג וויטינגטון מתחיל להכנס לעניינים. סיים את המשחק עם דאבל פיגרס 17 נק' ו- 11 ריב'

הניצחון על תל אביב הינו החמישי במספר על הפועל ת"א בששת המפגשים האחרונים בינהן.
ביום שבת הבאה(20.10) בשעה 20:00, גלבוע/גליל תארח במחזור הרביעי של ליגת ווינר סל באולם גן נר את ירושלים הלוהטת, שצפוי להיות מלא לאחר שמעל 700 מנויים נרכשו כבר על ידי האוהדים. שבוע לאחר מכן מכבי תל אביב תגיע לאולם בגן נר, כאשר לאחר מכן נהריה תחתום בגן נר את שלושת משחקי הבית הרצופים.


הקפטן שוכמן עם משחק הגנה טוב ברבע האחרון

אריאל בית הלחמי: היה משחק עם המון בלאגן, של שתי הקבוצות, שרדנו רבע ראשון מאוד קשוח קיצוני, ת"א התנפלו עלינו מהשנייה הראשונה, וכל מה שאמרנו בהכנות שאסור שיקרה קרה, ריבאונד בהתקפה, איבודי כדור, סלים קלים של תומר גינת בחיתוכים, ידענו לצאת מזה בשן ועין ברבע שתל אביב יכלה לגמור את המשחק, אבל הסתיים רק ב-6 הפרש, דבר שנתן לנו ביטחון להמשך. אנחנו קבוצה עם זרים צעירים שעדיין אין להם ניסיון באירופה חוץ ממילר. אנחנו עדיין לומדים את הליגה וזהו ניצחון חשוב מאוד מבחינתנו, גם מגרש קשה וגם קבוצה מצוינת. מה שניצח לנו את המשחק היו העצירות בהגנה בהתקפות הקריטיות של ת"א, ומנגד עשינו סלים גדולים."
נתאל ארצי: "התרומה שלי במשחק מבחינתי רק ההתחלה, נתתי את הכל על המגרש, מה שצוות האימון ביקש, אני עדיין צעיר אבל אני רוצה להודות לחברים שלי בקבוצה, על המאמץ וההקרבה במשחק, פה אני מרגיש שקורה משהו שונה ממה שחוויתי בעבר, אני מרגיש בבית, עם חיבוק מכולם. אני מאחל לעצמינו שרק נמשיך ככה ביחד גם בעליות וגם בירידות בהמשך."