גלבוע/גליל: ברוך שובך לגלבוע ליאור ליובין

אתם כבר מכירים אותו: ליובין, איש הכדורסל המוכשר, שהיה שותף לאליפות היסטורית שנייה בקבוצה, העפיל עמה 3 פעמים לשלב הפלייאוף של ליגת העל וגמר הפיינל פור עם 2 אליפויות הליגה הבלקנית חוזר להצעיד את הגלבוע קדימה

חדש ישן, קואוצ' ליאור ליובין חוזר להוביל את גלבוע/גליל, לאחר שהבוקר חתם בקבוצה ויעמוד על הקווים שלה בעונה הבאה
ליובין שחקן עבר מצטיין, שהשתייך למועדון הצפוני בין השנים 2008- 2011/12 , כ- 5 שנים, במהלכן שימש כעוזרו של קטש- עם הזכייה ההיסטורית של המועדון באליפות של ליגת העל מול מכבי ת"א, ולאחר מכן המשיך והצעיד את הקבוצה לצמרת ליגת העל במהלכן העפיל 3 פעמים לפלייאוף, לפיינל פור וכאמור זכה עם הקבוצה פעמיים בליגה הבלקנית. בהמשך אימן ליובין בחולון ובאשדוד ושימש כעוזרו של ארז אדלשטיין במכבי ת"א.
הסגל שעומד כעת לרשותו של ליובין כולל את הקפטן חואקין שוכמן, הסמול פורוורד נתנאל ארצי שזכה בשחקן המשתפר של העונה החולפת, ואת הפורוורד הצעיר יותם חנוכי שנמצא כעת בנבחרת העתודה לקראת אליפות אירופה. בגלבוע כבר סימנו מספר שחקנים שעתידים להצטרף לסגל הקיים ובימים הקרובים יאיצו את החתמתם.
כאמור לאחר עזיבת אריאל בית הלחמי והחתמת ליובין, בגלבוע העלו הילוך לקראת בניית הסגל, ומהקבוצה נמסר כי במקביל לבניית הקבוצה, בימים הקרובים יצאו במבצע חידוש מנויים ותיקים עם הטבות קראת העונה הבאה.ליאור ליובין: שמח ונרגש לחזור למקום שהיה לי בית חם ואוהב במשך 5 שנים עם אוהדים כל כך מיוחדים. מצפה כבר להתחיל בעשיה, מודה לחיים אוחיון על הזכות לחזור לקדמת הבמה למועדון שחרט על דגלו קידום שחקנים צעירים ומוכשרים תוך שאיפה להישגים."
חיים אוחיון התייחס להחתמתו של ליובין ואמר: ליאור ליובין הוא חלק מהדי.אן.איי של גלבוע גליל, הוא המאמן עם מירב הישגים בקבוצה עד כה, הוא בא לממש את תפיסת העולם המשותפת, להוביל שחקנים ישראלים לרמות הגבוהות של הכדורסל הישראלי, וגם מעבר לזה. ולבנות קבוצה מעניינת, מאתגרת ודינמית ושמחה".
ארצי פרטי מנכ"ל המועדון: שמח ונרגש על חזרתו של ליאור ליובין למשרת המאמן בגלבוע גליל. ליאור היה המועמד המועדף עלינו מהרגע הראשון ,מתאים לשפה ולדרך של המועדון , מכיר את המקום ואת המערכת ומביא עמו ייחודיות ומקצוענות .מאחל לכולנו בהצלחה."