מסגול לאדום: ברוך הבא לגלבוע יפתח זיו

יפתח זיו,(24, 191) הרכז הבכיר המוכשר הצטרף לחבורה הלוחמת הצעירה והמוכשרת של לובין. זיו: " שמח מאוד להגיע למועדון ביתי וקסום כמו גלבוע/גליל "

גלבוע/גליל הולכת ומשלימה את הסגל, עם חתימת זיו, נותרו ללובין להחתים שני זרים נוספים.
בגלבוע מרוצים מהחתמתו של זיו, רכז צעיר אך עם ניסיון רב בליגת העל כחמש שנים, בהם הפך למנהיג ומוביל בליגה.
זיו, מגיע לגלבוע מנהריה בה שיחק בשנתיים האחרונות, כאשר בעונה החולפת הוא שיחק כ- 27.2 דק בממוצע למשחק, וקלע 10.7 נק', מסר 4 אס' וקלט 4.4 ריב'. יפתח זיו מצטרף לסגל שכולל את נתנאל ארצי, יותם חנוכי, גיל בני, עידו פליישר, עמית גרשון, ג'ארמר גאלי וג'אסטין טילמן. השבוע השחקנים עוברים לגור בגלבוע, כאשר האמריקאים גאלי וטילמן צפויים לנחות בסוף שבוע זה. אליהם יצורפו שחקני גלבוע/מעיינות עמית ראובן ובניה סרור, שישחקו במסגרת כרטיס כפול בקבוצת הבת שכולה על טהרת בוגרי מועדון הנוער גלבוע/מעיינות.
פתיחת האימונים הרשמית תתקיים ביום שלישי הבא.


מסגול לאדום: יפתח זיו מגיע לגלבוע
בתוך כך, עם שוך הסערה בגלבוע ומעבר הקבוצה בבקרה התקציבית, ותחילת הכנותיה לעונה הקרובה, ארגון האוהדים מעלה הילוך בגיוס הכספים הנדרשים לתקציב הקבוצה כפי שסוכם עם ראש המוא"ז נור בקמפיין מתוקשר של גיוס המונים.
מהקבוצה נמסר כי השבוע יחל מבצע רכישת מנויים והציפייה בעקבות ההתעניינות הרבה שנרשמה בשבוע האחרון, כי האולם בגן נר צפוי להיות מלא.
לובין: "מאוד שמחים שיפתח זיו מגיע אלינו, החתמה משמעותית, גדולה וחשובה עבורינו, וממשיך את הקו הישראלי הצעיר והמרגש שנבנה בגלבוע".

יפתח זיו: שמח מאוד להגיע למועדון ביתי וקסום כמו גלבוע גליל, מחכה להגיע לעמק להיכנס לאולם ולפגוש את האוהדים המסורים של הגלבוע!
אני בטוח שתיהיה לנו קבוצה כיפית , מצוינת, צעירה ואנרגטית שתתן את כל כולה על המגרש!