כתבנו התעופף לארצות הברית והשאיר לי שלל משימות

לעשות כביסה, להזמין טכנאי לתמי 4, ללוות את הקטנה למשחק של גלבוע גליל ולבסוף גם לשלוח סיקור של אותו המשחק. בתחום הכביסה בינתיים אני לא משהו, אבל את הקטנה ליוויתי למשחק. ניסיתי להיות המבוגר האחראי ולהסביר כמה הצעקות פוגעות במיתרי הקול שלה ובעור התוף שלי, אבל היא לא ממש הקשיבה לי...
ומה עוד קרה שם? המשחק היה ללא ספק משחק מדהים! מזל שהיתה בו הפסקה שאפשרה רגע לנשום! הכתבים המקצועיים של האתר כבר התייחסו בהרחבה אל האירועים החשובים שבמשחק, נתנו סקירה מקיפה של הסטטיסטיקה, התייחסו בהתרגשות לחזרתו של אסא אל המגרש והעלו מגוון תמונות. לכן, כל שנותר לי הוא להתייחס אל עוד כמה נקודות קטנות שנשמטו בטעות מהדיווחים הקודמים.


שחקנים בורוד: חגיגות הנצחון בסיום המשחק
  1. שמתם לב שכל השחקנים של גלבוע גליל עלו לשחק בבגדים ורודים? (בעיקר הגופיה של ארצי). נראה שמישהו במכבסה ערבב להם את האדום עם הלבן...
  2. כמה יפה היה לראות את הפרגון של אוהדי גלבוע גליל לאוראל לב, למרות שהגיע לגן-נר בכחול צהוב.
  3. ואיפה היה ספנסר? כל כך חיכינו...
  4. האוהדים הוותיקים בודאי כבר מורגלים במראות אבל אני התרגשתי לראות את הפרגון של השחקנים זה לזה.
  5. ועוד מראה שבוודאי מוכר לכם ומפליא בעיני – איך שוכמן לא מפחד לקחת ריבאונד על שושי, שגבוה ממנו בראש וכעבור כמה שניות להיצמד לסטול אל הכלייה, כדי שיפסיק עם ההרגל המעצבן שלו לקלוע מחצי מגרש. 

שוכמן מתמסר לאוהדים הצעירים ומחלק חתימות


גרג וויטניגטון בסלפי עם אוהדות צעירות
 
    7. ולקינוח – כמה יפה לראות את מילר, שוכמן וויטינגטון מתחבקים ומצטלמים עם הילדים אחרי המשחק למרות שהם כבר מתים ללכת להתקלח.
את המשחק הבא כנראה אחזור לראות מהבית (יותר בריא ללחץ הדם...) אבל יכולה לומר בלב שלם: "תמירי – הפסדת!"
אדום עולה!